fbpx
Події
Жалива трагедія: на Прикарпатті під час пологів померла породілля, мати трьох дітей

18 серпня в Лисецькій центральній районній лікарні померла 37-річна породілля з Івано-Франківська Ольга Зверєва. Люди підозрюють, що причина смерті – халатність лікаря.

Про це написали у спільноті Франківчани.

«18 серпня в Лисецькій лікарні сталася непоправна трагедія. Вбито породіллю, мати трьох дітей через тупість молодого(на це списують причину) реаніматолога. Помилився, не туди вколов. Дитинку живу, здорову витягали з померлої мами. Знову помилка ціною в людське життя? Чому про це ніде ні слова??», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вбита 8-місячна дитина: у Павлограді чоловік влаштував публічну розправу над сім’єю

У коментарі місцевому виданню «Галка» мама загиблої пані Тетяна Зверєва повідомила, що у свідоцтві про смерть написали – індивідуальна несприятлива реакція на комплекс медикаментів, передбачена ситуація кесаревого розтину. З впевненістю сказати, чи винен лікар, не може.

«Їй зробили тільки наркоз. А дитину витягали, коли вона була мертва. Я не можу зрозуміти. Сам лікар сидів і плакав, казав, що такого бути не могло. Замість 30 хвилин, її реанімували годину. Я не знаю, чому буду брехати», – сказала вона.

Дочці Олі було 37 років. Сиротами залишилися троє дівчаток. За життя немовлятка борються у реанімації.

Ситуацію прокоментував також головний лікар Лисецької лікарні Тарас Скоропад. За його словами, треба спочатку провести медичний розтин та провести патологоанатомічну конференцію, а потім робити висновки. Розтин зробили.

«Сказати зараз, що лікар винен, підстав не має. Кінцева причина смерті буде відома впродовж місяця, забрали всі органи. Після конференції точно буде сказано. На даний час – це тяжкий шок»,- розповів медик.

У прес-службі обласної прокуратури «Галці» повідомили, що Тисменицькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст.140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Трагедія у Греції: українка, яка вижила, показала своє фото з лікарні (фото)

Джерело.

facebook