fbpx
Саморозвиток
Земні Ангели

Іноді отак ходимо по вулиці і не задумуємось який дар отримали від Бога.

Маємо можливість спілкуватися, навчатися, любити і просто жити, та не помічаємо і не цінуємо цього. Аж раптом зустрічаємо людей, через яких починаємо розуміти свою мізерність, і в той же час, можемо оцінити й свою значимість в цьому світі. Вони живуть серед нас, маючи також свої проблеми, але вміють відчувати життя та радіти йому.

Саме ці люди, немов ті Ангели земні, своїм прикладом вчать нас жити і цінувати те, на що ми ніколи не звертаємо належної уваги. Ці люди навчилися довіряти, віддавати своє життя повністю Тому, хто знає кожну людину зсередини і опікується нами. Цим людям Бог дарував особливий талант – ділитися і підтримувати інших, хоч у них самих життя часто не є легким.

Вони вчать нас оптимізму, жаги до життя, показують як просто жити, не нарікаючи на те, що нам чогось бракує. Ми маємо надто багато і зрештою не цінуємо цього. Маємо безліч талантів, та не розвиваємо їх. Маємо міцне здоров’я, батьків, друзів, кохану людину і попри це все не почуваємось щасливими.

А секрет в тому, що спочатку потрібно вміти дякувати за те, що маємо. А для цього потрібно навчитись помічати все те, що нам дарує Всевишній.  Ці ж люди вміють дякувати, сприймати своє як життя як найцінніший дар.

Якщо зустрічаємо таких людей, то спробуймо зрозуміти, чому вони такі щасливі і спробувати самим стати такими.

Живіть просто і просто живіть!

Марія Мазурик