fbpx
Без рубрики
Зберігати всі заощадження в доларах – небезпечно. В якій валюті краще тримати накопичення

Експерти впевнені: заощадження потрібно зберігати відразу в декількох світових валютах, наприклад, у франках і доларах. Крім того, частину коштів аналітики радять інвестувати в дорогоцінні метали.

Про це пише Сегодня .

За їх даними, в Україні більше $ 60 млрд перебуває на “руках” у населення. В умовах, коли величезна кількість банків не виконали заходи щодо докапіталізації і були закриті, українці не поспішають відкривати депозитні рахунки.

Читайте також: А ВИ ВЖЕ ЗАМИСЛЮВАЛИСЯ, ЩО ПОДАРУВАТИ НА НОВИЙ РІК?

“Ми б запропонували все-таки диверсифікувати свої ризики і розділити свої інвестиції на кілька портфелів: 60% вкласти в валюту, поклавши гроші на депозит в надійний банк, а 40% інвестувати в акції компаній “блакитних фішок”. У тому числі 60%, які ми пропонуємо вкласти в валюту, можна розподілити рівними частками між депозитом в національній валюті, доларовим депозитом і депозитом в євро. Ставки в банках зараз низькі, але зате гроші можна гарантовано зберегти, якщо, звичайно, вкладати в надійні першокласні банки”, – розповів аналітик “Альпарі” Антон Козюра.

Читайте також: АНАЛІТИКИ ОЗВУЧИЛИ ЙМОВІРНИЙ КУРС ГРИВНІ У 2017-МУ РОЦІ

У той же час голова ради директорів Асоціації захисту активів Олександр Сітухо вважає, що більш важливим є не фіксована структура заощаджень, а фінансова мобільність, можливість оперативно цю структура міняти, переходити з однієї валюти в іншу. В Україні це вкрай складно. Так, падіння євро до долара принесло значні збитки власникам європейської валюти, і ймовірно, що процес цей не завершений.

Джерело.

facebook