fbpx
Саморозвиток
Зберегти свій шлюб – це велика справа. І зберігається він завдяки найпростішим речам – усмішці, подарунку, добрій розмові, молитві, смачній їжі, яку ти можеш приготувати для близької людини

Зберегти свій шлюб – це велика справа. І зберігається він завдяки найпростішим речам – усмішці, подарунку, добрій розмові, молитві, смачній їжі, яку ти можеш приготувати для близької людини.

Звертаєшся ти до того що знаходиться поруч з тобою зі словами «любов моя»? Якийсь чоловік з цього приводу сказав своїй дружині: – Навіщо це ми будемо один одному дурниці говорити? Ми ж не діти!

Подивися, ми діти! Коли ми сваримося через якихось дрібниць, типу «вона сказала мені, а я сказав їй», – хіба це не по дитячому? У глибині душі ти дитина, але ти забуваєш про це. Тому зараз, поки ми живі, скажіть ви один одному добрі слова – коли ви разом, ви можете це зробити. Пам’ятайте, що земне життя не безкінечне.

Скільки років ви одружені? Припустимо, що ви проживете ще стільки і стільки ж років, але і вони пройдуть дуже швидко. Спочатку ти один, потім ти одружуєшся, і вас стає двоє; з’являється перша дитина, і вас стає троє, потім четверо … Потім дорослі діти починають жити самостійно, і сім’я знову зменшується, потім батьки знову залишаються вдвох, а в кінці життя ти знову залишаєшся один.

І тоді ти питаєш себе: «Що я зробив у своєму житті? Чого я досяг за всі ці роки? Ми жили разом, але чи полюбили ми один одного? Чи добре пізнали один одного? Чи народилося між нами почуття, яке коштувало того, щоб ми разом прожили все життя? »Скажіть теплі, ніжні слова зараз, поки ми живі, тому що час наш тут обмежений. Настане момент, коли ви скажете:

– Ох, скільки б я сказав тобі хороших слів зараз!

Але що скажеш людині, коли її не стане?

Архімандрит Андрій Конанос.