fbpx

Заздрісна подруга. 7 ознак нещирої дружби

Останнім часом поняття дружби знецінилося настільки, що серед найкращих друзів можна з подивом виявити людей, які сплять і бачать, як завдати вам неприємностей. Особливо часто така ситуація поширена у жіночому середовищі. Як розпізнати заздрісну людину зі свого оточення? Є кілька ознак.

Наслідування. Що таке заздрість? Це бажання мати ті ж речі або якості, якими володіє об’єкт заздрощів. Тому наслідування — закономірна реакція. Якщо ви помічаєте, що подруга купує ті ж речі і носить таку ж зачіску, що й ви, ходить до тих самих закладів — це привід задуматися. Особливо небезпечно, якщо вона починає зустрічатися з тими хлопцями, з якими ви щойно розлучилися.

Зменшення досягнень. Варто вам тільки зробити дорогу покупку, як подруга знайде в ній масу недоліків. І ціна висока, і якість залишає бажати кращого … Знайомо? Можете навіть не сумніватися, це добре замаскована заздрість проривається назовні. Намагайтеся не розповідати про такі придбання.

Цікавість. Помічали, як ваша подруга з нездоровою цікавістю випитує всі подробиці особистого життя, розпитує про думки, почуття, переживання. Так, про все. Для чого вона це робить? Просто не може втриматись, бо хоче знати, як у вас все влаштовано. Звісно, ​​це ознаки заздрості. Подруга вважає, що якщо вона житиме так само, то і в її життя прийдуть позитивні зміни.

Не радіє здобуткам. Перевірити на заздрість дуже просто! Просто почніть у присутності «підозрюваної» з ентузіазмом розповідати про свої успіхи та плани на майбутнє. Заздрісна людина відразу почне показувати свою байдужість, нудьгу або, навпаки, почне перебивати та переводити тему. Ну, нестерпно для неї слухати про ваші здобутки. У цей момент можна запитати, нібито жартома: «Ти що не рада, заздриш чи що?». І уважно подивіться їй у вічі. Я думаю, що все буде зрозуміло.

Відмовляє від важливих рішень. Якщо ви зібралися кардинально змінити своє життя на краще, а подруга вас відмовляє, не сумнівайтеся – вона заздрить. Звичайно, їй буде важко прийняти, що у вас все вийде, а вона так і залишиться животіти. Найчастіше такі «подруги» кажуть, що нічого не вийде і не варто навіть намагатися.

Постійна критика. Заздрісна подруга намагається у всьому критикувати свою успішнішу приятельку. Це добре видно збоку, але сам об’єкт критики може цього не помічати.

Плітки. Що робити, якщо заздрість не знаходить виходу? Можна розпустити про людину плітки. Майже всі заздрісні подруги так роблять. Якщо почули про себе перекручену інформацію, яку могла знати лише ваша «подруга», то не сумнівайтесь, це вона зробила із заздрості.

You cannot copy content of this page