fbpx

Завжди поруч: 7 порід собак, які не можуть жити без господаря

Всі собаки люблять перебувати поруч зі своїми господарями, але є породи, які сильніше за інших прив’язуються до людської родини. Фахівці називають сім порід собак, які не можуть жити без господаря.

Лабрадор-ретривер. Має милий та ніжний характер і є одним з найпопулярніших сімейних собак. Лабрадор розквітає в людському колі та від постійної уваги. Він може влаштувати вдома безлад, якщо його надовго залишити одного.

Австралійська вівчарка. Ця порода була виведена фермерами, щоб допомагати пастухам при випасі худоби. Собака, як правило, дуже прив’язується до людей, прагне їхньої уваги найбільше на світі. Вихованець може переживати від розлуки. Він буде сильно і завзято гавкати, якщо залишити його надовго одного.

Італійський хорт. Ще один собака, який прагне завжди бути поруч зі своїм власником. Собака погано переносить самотність і потребує постійного компаньйона.

Чихуахуа. Мила, любляча і розумна тварина. Оскільки цей собака – компаньйон, його велика прихильність до людини не дивна. Чихуахуа здебільшого будують тісний зв’язок з одним господарем і можуть бути непривітними до незнайомців та інших членів сім’ї.

Мопс. Цей вихованець завжди слідуватиме за своїм господарем. Найбільше він любить бути поруч з власником уві сні. Тому у господаря постійно буде компанія, якщо заведе такого чотирилапого друга.

Німецький дог. Ніжні гіганти, які хочуть бути там, де знаходиться їхній господар. Незважаючи на свої великі розміри, ця тварина може спробувати залізти на коліна.

Бішон фрізе. Одна з найпопулярніших у світі порід собак-компаньйонів з білосніжною густою шерстю. Життєрадісний бішон-фрізе любить спілкування і швидко знаходить спільну мову з господарями. Цей вихованець підкорює серця людей, любить бути в центрі уваги і не терпить самотності.

Любіть собак, а вони обов’язково віддячать вам вірністю!

You cannot copy content of this page