fbpx
Саморозвиток
Завдяки цьому домашньому добриву орхідеї будуть цвісти цілий рік

Потрібно лише 2 інгредієнти, які є вдома у кожного.

Орхідея – прекрасна тропічна гіпоалергенна квітка, яка подобається багатьом господиням і є прикрасою багатьох квартир та офісів.

Однак любителям орхідей іноді важко зрозуміти, чому ця примхлива красуня ніяк не почне квітнути. Панікувати не варто: можливо, орхідею потрібно трохи “підгодувати”.

Можна використати готове добриво для орхідей, яке можна придбати в крамниці, а можна в домашніх умовах приготувати його самостійно.

Щоб приготувати добриво для кімнатної квітки, потрібні лише: часник (3 зубчики) та вода (1 літр). Часник містить в собі велику кількість органічних кислот, мінеральних солей, сірки, а також антиоксидантів, які добре засвоюються, тому рослина швидко вбере всі необхідні речовини.

Приготування добрива

Часник треба почистити і подрібнити.

У посудину налити воду, додати часник і ретельно перемішати. Накрити кришкою та залишити на добу. Наступного дня настойку потрібно процідити. Після цього можна поливати рослини.

Як правильно поливати орхідеї часниковою водою?

У один горщик орхідеї потрібно лити 1 склянку (200 г) настоянки прямо під корінь. Залишити просочитися на 5-10 хвилин, а залишки підживлення злити.

Удобрювати орхідеї часниковою водою можна раз на 2-3 тижні, але не частіше. Квіти почнуть добре рости, листя матиме насичений зелений колір, а цвітіння милуватиме вас увесь рік.

Однак не можна підживлювати орхідеї у період цвітіння, а також не варто перевищувати дозування часником, щоби не спалити рослину.