fbpx

Зараз я розповім Вам не казочку, а чисту правду про магію

Чи багато хто з вас вірить у магію? Чи ви вірите що відьми існують?

Можу вас запевнити, що магія існує. І відьми серед нас є також, але на носі у них бородавок немає, на мітлі вони не літають і зірок з неба вони не крадуть, а просто сидять удома і чаклують. Для них чаклунство таке ж звичне як і для Вас пити каву щоранку. Ось тільки кавою ви свідомо псуєте собі здоров’я, а вони свідомо псують щось іншим людям. Наприклад, вони можуть відібрати у Вас чоловіка і Ви не помітите цього, відібрати у когось молодість… Але, як Ви знаєте, за все треба платити. У кожного своя ціна.

Пам’ятаєте що таке інквізиція? Це коли спалювали жінок на багатті за чаклунство. Церква знала: справжня відьма ніколи не скаже, що вона відьма; тому спалювали УСІХ жінок які підозрювались у чаклунстві. І до наших днів справжня відьма не визнає того факту, що вона чаклунка. Тільки відьма може впізнати відьму! Я можу Вас запевнити, що серед Ваших знайомих або друзів знайдуться чаклуни.

Що ж таке магія? Існує два види магії: біла і чорна. У білу магію входить тільки лікування людей, але таке можуть виключно професіонали, бо треба зробити це так, щоб хвороба чи урок не перейшли на цілителя. Чорна магія, у свою чергу, включає у себе усе інше. За допомогою чорної магії можна нагнати порчу, помститися комусь, навести страх, змусити попрохати пробачення, можна зробити скандал у чиїмось домі і т. д. Сюди входять привороти і відвороти також.

Усі кому не лінь можуть стати відьмою або відьмаком. Для цього треба багато вчитися цьому ремеслу у професіонала, мати велике бажання і віру в те, що ви робите. Раніше це передавалося від батьків дітям, а найсильніші знання передавалися від бабусі до онуків. А зараз майже в усіх книгарнях є книги з магії, які містять інструкції і заклинання. Але дуже багато таких книг було написано не професіоналами, тому заклинання не повні, в них відсутня п’ята частина, тому вони і не діють.

Якщо Ви ніколи не мали нагоди чаклувати, то я Вам і не раджу. Бо наслідки можуть бути страшенними! Але доки не обпечешся – не зрозумієш як воно боляче.

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.

 

You cannot copy content of this page