fbpx

“Задавити жабу”: Москаль розповів, як Балога побив гендиректора свого телеканалу

У Мукачевы позафракційний нардеп Віктор Балога влаштував дебош у приміщенні, що належить його телекомпанії “М-студія”, а також побив її гендиректора Володимира Шубця.

Про це 23 червня повідомляє на своєму сайті губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

За його словами, свідками витівки Балоги стали співробітники телеканалу.

“Розлючений тим, що телерадіокомпанія дає в ефір не тільки його персонально разом з сином-мером, Балога в присутності журналістів (в тому числі жінок) накинувся з матами на гендиректора, погрожував задавити його як жабу, вирвати поганий язик, печінку і згодувати свиням” , – заявив Москаль.

За його словами, Балога накинувся на Шубця з кулаками, вигукуючи при цьому: “Будеш показувати мене і Андрія, або заб’ю тебе, як останнього пса!”.

Відзначається, що перелякані журналісти написали заяву в поліцію і детально розповіли про інцидент. Деякі зі співробітників компанії навідріз відмовляються виходити на роботу і просять виділити їм охорону.

“Гендиректор Шубець, який вірою і правдою служить клану Балог багато років, письмово описав поліції обставини нападу, однак зі страху відмовився пройти огляд у експерта щодо завданих (йому) побоїв (у нього на обличчі і шиї залишилися сліди від нардепівських пальців)”, – зазначив Москаль.

“Відкрите кримінальне провадження за фактом хуліганства, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вирішується також питання про відкриття кримінального провадження по ст.171 Кримінального кодексу – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Інші деталі злочину повідомимо пізніше”, – додав глава Закарпатської облдержадміністрації.

Читайте також: “ВІН, ПАСКУДА, ПРОДАВ УКРАЇНУ!”. МОСКАЛЬ ОБІЦЯЄ ЗАВТРА ОПУБЛІКУВАТИ ДОКУМЕНТИ ПРО ОТРИМАННЯ ЮЩЕНКОМ ГРОШЕЙ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Джерело.

You cannot copy content of this page