fbpx

Забобони забороняють: 7 речей, які не можна позичати навіть близьким

Забобони забороняють: 7 речей, які не можна позичати навіть близьким

1. Сіль

Сіль, начебто, простий і звичайний продукт, наділяється у народних віруваннях величезної енергетичної силою. Вважається, що позичення солі може позбавити людини удачі, залучити хвороби та любовні втрати.

Містики, екстрасенси та ворожки часто використовують сіль у своїх обрядах і попереджають про її магічні властивості. Якщо ви все ж таки вирішили поділитися сіллю, краще подарувати її, сказавши, що віддавати не потрібно.

2. Посуд

Посуд, який використовується в будинку, накопичує енергію сім’ї. Передача столового посуду іншій людині може означати передачу частини своєї енергії. Вважається, що це може призвести до втрати здоров’я та нових проблем. Особливо важливо уникати використання посуду зі сколами та тріщинами, оскільки він притягує негатив і може символізувати розбите життя.

3. Одяг

Хоча обмін одягом із друзями та близькими здається невинним, це може мати негативні наслідки. Одяг, особливо взуття, накопичує енергію її власника. Позичений одяг може передавати негативну енергію, що особливо небезпечно у разі взуття, яке контактує із землею та вбирає більше негативної енергії. Якщо ви все ж таки хочете обмінятися одягом, краще зробити символічну «купівлю», щоб убезпечити себе.

4. Аксесуари, біжутерія та коштовності

Прикраси, особливо ті, що виконують захисні функції, теж не варто позичати. Вони вбирають енергетику власника і, передаючись іншій людині, можуть віддати весь негатив, що скупчився. Це стосується особливо прикрас з металів, таких як срібло, золото та платина, а також з дорогоцінного каміння. До того ж, втрата позиченої коштовності може спричинити матеріальні та емоційні незручності.

5. Віник або щітка для збирання

Віник, згідно з народними прикметами, є магнітом для нещасть. Його не можна позичати, оскільки він очищає будинок від негативу. Віддаючи віник, ви ризикуєте позбавити своє житло захисту та залучити фінансові проблеми, сутички на роботі та чорну смугу у житті. У давнину вірили, що через віник можна навести псування, тому цей предмет краще нікому не позичати.

6. Хліб

Хліб здавна є символом гостинності та благополуччя. Однак, є забобонні обмеження на його позичення. Не можна віддавати останній хліб, оскільки це може призвести до злиднів. Не слід ділитися хлібом через поріг, щоб не передавати сімейне щастя та добробут. Також не рекомендується давати хліб на заході сонця, щоб уникнути пристріту і псування.

7. Гроші

Давати гроші у борг потрібно з обережністю. Народні прикмети радять не позичати гроші після заходу сонця, під час церковних свят, по понеділках і неділях, а також на Місяць, щоб уникнути особистих фінансових втрат.

Не слід також віддавати останні гроші, оскільки це може позбавити вас фінансового успіху і залишити без коштів.

You cannot copy content of this page