fbpx
Події
За українську зарплату 463 тис. грн в місяць, Бальчун відсиджується в Польщі (документ)

Глава державної компанії “Укрзалізнця” поляк Войцех Балчун проводить катастрофічно мало часу на своєму робочому місці в Україні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст Громадської люстраційного комітету Карл Волох.

“Який найпростіший спосіб завоювати серце українця? Досить бути іноземцем і оголосити, що в Україні все крадуть. Після чого у вас надовго встановиться репутація антикорупціонера і реформатора, а будь-яка людина, яка посміє вас критикувати, буде оголошена ретроградом і хабарником”, – пише активіст.

Волох нагадав, що Балчун був найнятий урядом за величезну зарплату реформувати “Укрзалізницю”. Через півроку після вступу на посаду, він доручив компанії “Центр забезпечення виробництва” організувати тендер з пошуку компанії, яка розробить план реформування держпідприємства. За що, власне, отримує гроші команда Войцеха Балчуна.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що заробітна плата генерального директора ПАТ “Укрзалізниця” Войцеха Балчуна становить 463 тис. грн на місяць. Міністр Омелян неодноразово критикував менеджмент “Укрзалізниці”.

Читайте також: Де ви працювали? Гройсман засумнівався у профпридатності Омеляна через критику Балчуна

facebook