fbpx
Події
За допомогою чіпів у біометричних паспортах можуть впливати на вірян – заява священного Синоду УПЦ МП

Віряни Української православної церкви Московського патріархату вважають, що біометричні паспорти порушують основні права людини.

Про це сказано в заяві священного Синоду УПЦ МП.

Так, віряни висловили “небажання отримувати паспорт у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, через свої релігійні переконання”.

Відзначається, що церква “вважає неприпустимими будь-які форми примусу громадян до використання електронних ідентифікаторів, автоматизованих засобів збору, обробки та обліку персональних даних, оскільки це призводить до порушення основних прав людини”.

“Підтримуючи волевиявлення багатомільйонної пастви Української православної церкви, звертаємося до керівництва України з проханням відновити можливість отримання паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія, і забезпечити альтернативу при прийнятті будь-яких ідентифікаторів, які передбачають можливість вибору традиційних методів посвідчення особи”, – сказано в заяві.

В УПЦ МП також вважають, що “відсутні будь-які гарантії, що електронна система контролю над людиною не буде використовуватися для впливу на людину з метою його духовного, політичного або економічного маніпулювання”.

Читайте також: “Я тоді не розумів, що загинула мама. Пам’ятаю літаки, крики, міліцію і швидкі, – сьогодні річниця Скнилівської трагедії (відео)

Джерело.

facebook