fbpx
Події
“З вибором потрапили в точку”: 78-річний свекор Собчак став батьком та повідомив ім’я дитини

Російський актор, 78-річний Еммануїл Віторган, батько чоловіка кандидата в президенти Росії Ксенії Собчак Максима Віторгана, і його 56-річна дружина Ірина Млодик стали батьками.

Свою третю дочку актор назвав Етель, пише “Обозреватель

Так, ще 21 лютого на своїй сторінці в соцмережі Facebook Еммануїл Віторган почав розшук няні. Мовляв, гpyдничку потрібнa досвідчена гувернантка з медичною освітою і проживанням в квартирі в центрі Москви. Тоді актор не став уточнювати для якого немовляти шукається няню.

А2 березня з’явилися чутки про те, що 78-річний Віторган втретє став батьком (у нього вже є доросла дочка від першого шлюбу і син від другого шлюбу).

Читайте також: СПРАВЖНІЙ КРАСЕНЬ: ГРИГОРІЙ РЕШЕТНИК ВПЕРШЕ ПОКАЗАВ СВОГО МОЛОДШОГО СИНОЧКА ДІМУ (ФОТО)

“Коли я прочитала, що означає Етель – благородна – то зрозуміла, що ми з вибором імені” потрапили в точку “: Еммануїл у нас такий благородний, а донька схожа на нього – така ж чорнява, лохматенькая, у неї такі ж, як у Еммочки носик, губки і лобик (лобик у неї такий же, як у її племінника Платона (син Ксенії Собчак. – Ред.) – ми це ще на УЗД помітили).

Дочка дуже спокійна і вихована: практично не плаче – поїсть і спить. коли везли її з пологового будинку, вона всього один раз поплакала і швидко заспокоїлася. Звичайно, ми нескінченно щасливі “, – говорить Ірина Млодик.