fbpx
Дозвілля
Справжній красень: Григорій Решетник вперше показав свого молодшого синочка Діму (фото)

Популярний український телеведучий Григорій Решетник та його дружина Крістіна нещодавно поділилися з шанувальниками своїми яскравими фотографіями з відпочинку, на яких був зображений їх новонаpoджений син!

Як відомо, молодшому синові ведучого проекту «Холостяк» виповнилося 9 місяців. Сімейство вирішило відсвяткувати цю дату на Мальдівах, пише Лиза

34-річний Григорій настільки надихнувся відпусткою на райських островах, що вирішив поділитися яскравими фотографіями з представниками преси і шанувальниками. Зоряний батько вперше показав суспільству свого молодшого сина, якого назвали Діма.

Григорій Решетник та його дружина не з тих зіркових пар, хто ретельно приховує від публіки своїх маленьких дітей. У перший день весни ведучий проекту «Холостяк», на радість численних шанувальників, виставив красиву фотосесію, на якій було зображено все сімейство Решетник. Пoзyють в повному складі: його дружина Крістіна, їх старший син Ваня і малюк Діма.

«Всі говорять, що Дімочка – точна копія тата. Якщо порівняти дитячі фотографії, то так, дійсно схожість вражає, ми з Дiмуль дуже схожі. За характером Дімочка в маму: з усіма спілкується, всім посміхається, до всіх йде на руки »

Також телеведучий зазначає, що їх старший син допомагає у вихованні Діми, адже йому хочеться, щоб молодший брат уже скоріше виріс і розмовляв з ним, ходив у садок, і робить для цього все можливе.

Читайте також: “ШКОДА ЩО КРАВЕЦЬ ПРИБРАЛИ”: ЧUМ ЗАПAМ’ЯТАВСЯ ПРEМ’ЄРНИЙ ВИПУCК ЧЕТВEРТОГО ГУМОРИСТИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ “ЛІГА СМІХУ” (ВІДЕО)

«Хочеться, щоб всi вже впізнавали в обличчя нашого дорогого Дiмулю, тому що я, як батько, можу гарантувати – він справжній красень» – продовжив телеведучий.

Днями Григорій опублікував в свій міні-блог Instagram також кілька яскравих знімків з відпочинку.

Фоловери не скупилися на компліменти і з захопленням взялися коментувати сімейні знімки: «Засмаглі які, щасливі)», «Як завжди такі класні», «Красива сім’я», «Ваша сім’я прекрасна) захоплююся Вами», «Ваші фото випромінюють стільки світла, тепла, любові і трепету !!!!, « Які ви Класні »,« Радість дивитися на вашу сім’ю”.