fbpx
Події
З “подарунками”: як відбулась акція під стінами будинку Юрія Луценка (відео)

І так само, як колись до маєтку Януковича приїжджали активісти “Автомайдану”, сьогодні вони навідалися до обійстя Луценка. Не з порожніми руками, а з “подарунками”. У Всесвітній день бoрoтьби з корупцією йому привезли ковдру, бо саме вона після арешту Насірова, на думку активістів, стала клановим прапором корупціонерів, пише 24канал

До села Стоянка, де живе Генеральний прокурор України, кількасот автомобілів рушають з столичного парку Пушкіна. На автомобілях національні прапори, адже партійну символіку організатори акції заборонили. Підтримати НАБУ приїхали народні депутати, громадські активісти з “Автомайдану”, “Центру протидії корупції”, демобілізовані АТОвці.

Ще до початку акції почалися cутички із захисниками Луценка – це кілька чоловіків на чолі з депутатом з “БПП” Олегом Барною.

Учасники автопробігу пояснили, що приїхали до Луценка, вимагати аби він припинив атакувати НАБУ. Вони переконують, що ГПУ та СБУ зірвали спецоперацію бюро. НАБУ викривали злочинну групи хабарників в міграційній службі. Мітингувальники переконані, що Луценко лише один з тих, кому “заважає” Антикорупційне бюро.

Читайте також: ШЛЯХ ЩЕ НЕ ПРОЙДЕНИЙ: ПОСОЛ США ВИСЛОВИЛАСЬ ПРО КОРУПЦІЮ В УКРАЇНІ

“НАБУ намагаються бoрoтися з топ-корупцією, а так як це зачіпає безпосередньо друзів Луценка і Порошенка, то вони зараз намагаються знищити та прибрати до рук НАБУ”, – зазначив активіст Олександр Кравчук.

Активісти привезли генпрокурору новий символ корупції – ковдру. Таку ж, якою на суді вкривався відсторонений головний фіскал Роман Насіров. Проте, генпрокурор до мітингувальників не вийшов. На Facebook сторінці написав, що був у цей час на роботі, а дії НАБУ і досі вважає незаконними.

“Якщо на очевидну проблему із законом в діяльності негласних працівників НАБУ депутати-антикорупціонери йдуть на мітинг, доведеться моїй дружині внести необхідні правки в закон”,
– написав Луценко.

Активісти ж обіцяють оберігати НАБУ і надалі. Вони запевняють, що якщо ГПУ не припинить aтaку, то автомайданівці діятимуть радикальніше.

facebook