Події
Юний ангел-охоронець: 14-річна волонтерка зі Львівщини врятувала життя десяткам дітей

Діана Татусько зі Стрия з 10 років допомагає збирати кошти на лікування дітей із різних країн.

Про діяльність юної благодійниці повідомляє “Дивись.info”.

Основне завдання, яке лежить на плечах 14-річної Діани – через соціальні мережі, ярмарки та аукціони інформувати людей. Після цього вона разом з іншими волонтерами, які мають немалий досвід благодійності, радить рідним хворих, які банківські рахунки варто відкривати. А потім дівчина просто координує роботу зі збору допомоги у соціальних мережах. За чотири роки вона врятувала більше, ніж 40 дітей із багатьох країн світу.

Читайте також: Шокуюча безсердечність: у київській лікарні знайшли занедбану лікарями однорічну сироту (відео)

“Першою у мене була Тома. Коли я вперше її побачила, мені стало її дуже шкода. Одразу ж почала допомагати. Зателефонувала до мами, потім написала в соціальних мережах. У мене часто запитують, з чого все розпочалося і для чого? Я ж відповідаю, що все сталося само собою. Я побачила її в інтернеті, у неї був рак нирок 4 стадії. Це була група в одній із соціальних мереж “Допомогти Диксан Томі”. І я відразу долучилася. Ми почали писати рідним і молитися”, – розповіла Діана Татусько.

За словами дівчини, до неї звертається дуже багато людей. Та здебільшого вона допомагає дітям.

“Я допомагаю всім. І тим, кому 20, 30, 80 років. Але переважно це діти. Не рахую їх. Закрила одному збір, одразу ж беруся робити для іншого. Зараз допомагаю хлопчику, з яким я знайома і йому треба дуже багато грошей. Він проходить хіміотерапію. А далі буде трансплантація. Зараз я займався виключно ним, до кінця. До мене звертаються і я можу зробити репост, у мене є групи в соціальних мережах. Але найбільше часу приділяю зараз саме йому”, – розповідає Діана.

Як розповіла благодійниця, займатися волонтерством доводиться навіть під час навчання у школі.

“Навіть під час уроків я можу сидіти в телефоні і мені вчителі нічого не кажуть. Після того, коли всі дізналися, що я роблю. На перерві теж у телефоні. Приходжу після школи і вже все розписано. Спершу уроки, потім їм і до вечора або групу створюю, або листівки роблю”, – розповідає волонтер.

За словами Діани, батьки дітей, яким вона допомагає, по-різному висловлюють вдячність.

“Є такі батьки, що говорять просто дякую. Є ж такі, що називають своєю другою дитинною, ангелом і не забувають. Зазвичай батьки тих, кому я допомогла, ще довгий час пишуть і телефонують мені, цікавляться, як у мене справи”, – зазначила волонтер.

Читайте також: Волонтер підкорила мережу ефектним фото з українським прапором (фото)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook