fbpx

Ярош висловився про блокаду Донбасу (відео)

Українська влада повинна представити суспільству план розриву торгівельних відносин із Росією та окупованими територіями. Таку думку висловив народний депутат Дмитро Ярош в інтерв’ю Gazeta.ua.

“Ми з самого початку бойових дій послідовно виступали за повний розрив будь-яких економічних відносин не тільки з окупованими територіями, а й із Російською Федерацією як країною-агресором. Це абсолютно логічно, бо під час війни будь-яка торгівля нічим не виправдовується. Включно тим, що люди залишаться без тепла. Величезне недоопрацювання влади у тому, що вони цього не зробили і викликали таку хвилю акцій громадської непокори.

Ми допомагаємо блокадникам і всім, хто потребує, медичним забезпеченням. Я дав команду нашим госпітальєрам, щоб у разі необхідності надавали допомогу незалежно від того, чи то людина, яка блокує залізничне чи автомобільне сполучення, чи нацгвардієць, чи поліцейський. Бо нас занадто багато ділять. Нам не можна допускати цього ділення. Треба шукати щось таке, що суспільство об’єднує. Інакше Росія нас роздавить, якщо кожен у свій куток щось буде тягнути. Тому морально ми підтримуємо блокадників. Хоча сама методологія мені здається неправильною. Інакше все це треба було робити, з мінімальними втратами для держави та економіки. Хоча є один величезний плюс — удар по українському олігархату. Бо доки існують олігархи — доти Українська держава українською по суті не буде”, – сказав Ярош.

Читайте також: VIP-піп: ЗМІ показали елітне майно на мільйони головного священика Харківщини (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page