fbpx

Який лайфхак допоможе заощадити на комунальних послугах зимою

Який лайфхак допоможе заощадити на комунальних послугах узимку

З наближенням холодної пори року багато хто з нас починає турбуватися про зростання рахунків за комунальні послуги. Взимку до оплати води, електрики та газу додаються витрати на опалення, що може значно збільшити наші витрати.

Однак існують способи, що дозволяють знизити витрати та заощадити деякі аспекти житлових витрат. У статті поділимося одним із таких секретів економії бюджету – ефективним використанням морозильної камери.

Що допоможе заощадити на комунальних послугах

1. Заповніть морозильну камеру до кінця

Важливою частиною зниження енергоспоживання морозильної камери є заповнення її всіма доступними предметами. Багато хто, можливо, не знає, що більшість споживаної морозильної камерою енергії йде на охолодження теплого повітря, а не на підтримку низьких температур.

Тому що менше порожнього простору в морозильній камері, то менше повітря потрібно охолодити. Крім того, продукти, що знаходяться в камері, також допомагають підтримувати низьку температуру.

Не обов’язково заповнювати морозильну камеру лише продуктами. Ви також можете використовувати герметичні мішки з водою або льоду кубики, щоб зайняти місце в камері. Будь-який предмет усередині морозильної камери допомагає знижувати витрати енергії.

2. Заморожуйте продукти заздалегідь

Заповнення морозильної камери продуктами має практичні переваги. Заздалегідь заморожені продукти не тільки заощаджують електроенергію, а й допомагають вам щомісяця заощадити на покупці продуктів.

Плануючи закупівлі на кілька місяців наперед, ви можете скласти раціон харчування заздалегідь та уникнути постійних походів у магазин. Це дозволить вам не лише знизити витрати, а й заощадити час.

Більше того, відвідування магазину одним продуктом часто призводить до спокуси придбати додаткові товари, які ви вважаєте необхідними на момент походу в магазин. Плануючи покупки заздалегідь, ви зможете уникнути спонтанних витрат, які можуть негативно вплинути на ваш бюджет.

3. Розташовуйте продукти правильно

При розміщенні продуктів у морозильній камері врахуйте, що ваша мета – мінімізувати проникнення повітря. Розміщуйте продукти в кінці секції та з боків, щоб зменшити контакт з теплим повітрям. Те ж правило стосується і розташування продуктів в холодильній камері.

Наприклад, багато хто з нас звикли зберігати молоко на дверцятах холодильника, проте це місце є найтеплішим у камері. Для кращого збереження продуктів бажано зберігати в глибині холодильника, де температура більш стабільна.

You cannot copy content of this page