fbpx
Саморозвиток
“Якою буде наша Україна залежить від нас: від кожного з нас”,- Блаженніший Любомир Гузар

Майбутню Україну будують звичайні громадяни: вчителька, яка допомагає відчути учням, які вони для неї важливі, водій, який належно готує свій транспорт, двірник, який дбає, щоб вулиці його міста були чистими.

Якою буде наша Україна залежить від нас, від кожного з нас. Що маю на думці? Усе залежить від того, скільки добра ми бажаємо громадянам нашої Батьківщини і скільки зусиль готові докласти, щоб те всенародне благо стало дійсністю.

Не милозвучні слова а конкретні позитивні вчинки – це основа відповіді на поставлене запитання. Іншими словами Україна буде такою, якою ми її зробимо.

Через несприятливі життєві обставини в нашого народу з’явився небувалий жертовний дух. Його носіями стали воїни-добровольці та волонтери. Відбулося те, чим справді можна захоплюватися. Але, дивлячись на героїв, ми, пересічні громадяни, забуваємо про власну – може, не таку героїчну – роль у розбудові великої держави.

Майбутню Україну мусять будувати й так звані пересічні громадяни. Хто вони: наведу кілька прикладів.

Суддя, який пильно захищає права громадян, сумлінний поліціянт, який дбає про безпеку громадян, викладач, який заохочує студентів до інтелектуальної роботи, вчителька, яка допомагає відчути учням, які вони для неї важливі та які дорогі, працівник міської ради, який сумлінно готує потрібні документи для співгромадян, підприємець, який використовує тільки якісну сировину для приготування продовольства, водій, який належно готується сам і готує свій транспорт, щоб безпечно перевозити пасажирів, двірник, який дбає, щоб вулиці його міста були чистими. Особливо треба ще згадати тих, які чесно і пунктуально платять податки.

Якщо представники перелічених професій і інші громадяни нашої Батьківщини будуть мати щире бажання чесно працювати – майбутнє української держави більше ніж запевнене.

Блаженніший Любомир Гузар