fbpx
Перейти до вмісту

Які знаки зодіаку можуть укласти невдалий шлюб у січні 2023 року

Які знаки зодіаку можуть укласти невдалий шлюб у січні 2023 року

Січень 2023 року – період, який усім здається особливим. На нього люди намагалися спланувати важливі справи, вирішення серйозних завдань.

Багато індивідів, які мали намір грати весілля, запланували його саме на цей час. Слід зазначити, що більшості з них пощастить, їхній шлюб буде міцним.

Але є й такі особи, яким шлюб, укладений у вказаний місяць, не принесе нічого доброго. Вони є представниками 3 знаків зодіаку.

Скорпіон
Якщо люди цього сузір’я укладуть шлюбну спілку в січні 2023 року, то щасливими вони точно не стануть. Скорпіони відзначатимуть, що стабільною ситуація у відносинах не є, що з другою половинкою постійно відбуваються сварки та конфлікти, що порозуміння у парі немає.
Представники знака досить скоро усвідомлюють, що припустилися помилки, що поспішати з весіллям їм не варто. Таке розчарування боляче вдарить по них, зажене в депресивний стан, вийти з якого буде важко.

Водолій
Представники цього зодіакального сузір’я, якщо створять сім’ю в січні 2023 року, ніколи не почуватимуться комфортно вдома. Водолії не розумітимуть, що відбувається в їхній сім’ї, заради чого вони взагалі працюють над відносинами, які результати дадуть їхнім старанням.

Перебування у стані невизначеності не подарує щастя. Ці індивіди постійно нервуватимуть, думатимуть, що їхнє життя нікчемне, що триматися за неї не варто.

Діва
На січень 2023 року та на наступні місяці представники знаку мають плани, які ніяк не в’яжуться з сім’єю. Діви, якщо створять останню у вказаний період, точно не будуть щасливими. Вони відчуватимуть, що втрачають щось важливе, що втрачають багато моментів.

Звинувачуватимуть у всьому вони партнера, раз у раз на ньому зриватимуться. На користь відносин це точно не піде. Напевно, Діви незабаром будуть відповідати, що ті тільки отруюють їм існування.

Люди наведених знаків точно не будуть у шлюбі, створеному у зазначений часовий проміжок. Це не подарує їм радості та щастя, можливості насолоджуватися сімейним життям.

Позначки:

You cannot copy content of this page