fbpx
Перейти до вмісту

Які знаки зодіаку мають посваритися з друзями в перші ж дні 2023 року

Які знаки зодіаку мають посваритися з друзями в перші ж дні 2023 року

Сварки з товаришами – те, що нікому не може подарувати приємних емоцій. Усі і завжди намагаються уникати їх, робити все, щоб дрібні розбіжності загасли на початковому етапі, щоб не переросли у запеклу суперечку.

У свята, у періоди після них усі особливо сильно намагатимуться зберігати обличчя, не влаштовувати жодних дебатів. Після Нового 2023 року більшість житиме з усіма у світі та в злагоді.

Але все ж таки будуть і такі особистості, які в перші ж дні 2023 року посваряться з друзями. Вони є кількома знаками зодіаку.

Водолій
Не все гаразд буде в особистому житті індивідів цього сузір’я на початку 2023 року. На відносинах із друзями це теж позначиться, до речі, не найкращим чином. Водолії злитимуться на другу половинку, але їй не наважуватимуться озвучувати жодних претензій.
Вони зриватимуться на друзях, зганятимуть весь негатив на них. Представники знаку так спровокують величезну кількість конфліктів. З їхніми наслідками вони стикатимуться ще довго. Водоліям доведеться багато віддати, щоб відновити дружбу, яку вони зіпсують.

Рак
Представники даного зодіакального сузір’я не самим звичним для себе чином проведуть новорічну ніч, дещо вибиті з колії, захочуть відпочити.

Друзі ж у перші дні 2023 року наполягатимуть на тому, щоб спілкування тривало, щоб свято не закінчувалося. Тихим Ракам це не сподобається, вони чинитимуть опір, але їх ніхто не чутиме. На цьому ґрунті сварки з приятелями й виникатимуть.

Стрілець
Люди цього знака надто активно висловлюватимуть свою думку щодо кожного питання на початку 2023 року. Стрільці відверто лізтимуть не у свою справу, всіх дратуватимуть із цієї причини.

Друзі намагатимуться зробити їм зауваження, зупинити їх, але це не спрацює. З цієї причини сварка і розгориться, масштаб якої буде значним, якщо хтось не зупиниться вчасно.

Конфлікти із друзями не є приємними. У цьому на власному досвіді переконаються особи зазначених сузір’їв на початку 2023 року.

Позначки:

You cannot copy content of this page