fbpx

Які імена прирікають жінок на нещасливий шлюб? Деяким дівчатам катастрофічно не щастить у особистому житті. Запорука міцних та довгих відносин може залежати від імені.

Які імена прирікають жінок на нещасливий шлюб?

Деяким дівчатам катастрофічно не щастить у особистому житті. Запорука міцних та довгих відносин може залежати від імені.

Уляна

Перше ім’я у списку – Уляна. Дівчата з таким ім’ям щосили намагаються утримати увагу свого коханого.

Спочатку таке трепетне ставлення лестить партнеру, але незабаром інтерес починає згасати. Уляна болісно переживає розрив. Історія кохання у цих дівчат, трапляється, доходить до пропозиції руки та серця, але потім чоловік все скасовує.

Тамара

Тамара обпалює свого партнера полум’ям емоцій та схильна до необдуманих вчинків. Міцну сім’ю їй вдається збудувати лише після приборкання своїх емоцій.

Вона може відлякати чоловіка своїм бойовим характером, але це не означає, що дівчина цілком у собі впевнена. Їй варто придивитися до впевненого партнера і при цьому не зраджувати себе.

Ксенія

Мрійлива Ксенія швидко закохується і бачить у своєму чоловікові принца на білому коні. Рожеві окуляри неможливо їй розглянути очевидні недоліки партнера, через що відбуваються постійні сварки.

Євгенія

Астролог завершила список ім’ям Євгена. На її думку, у цьому імені ховається чоловіча енергія. Євгенія любить розважатися та веселитися, тому партнер починає вимагати від обраниці більше серйозності.

You cannot copy content of this page