fbpx

Як зробити так, щоб стати успішним?

Як зробити так, щоб стати успішним?

1 фактор успіху: Ясність

Ясність означає, що ви точно знаєте, що ви хочете в своєму житті. Ясність – 90% успіху і найголовніший фактор везіння у своїх справах. Всі успішні люди цілком точно уявляють собі, ЩО вони хочуть і що їм потрібно ЗРОБИТИ, щоб ОТРИМАТИ бажане і дійти до своєї цілі.

Неуспішна, невдачлива людина, зазвичай, має розмите уявлення, про те, що вона хоче від життя.

2 фактор успіху: Діяльність та не сидіти склавши руки

Діяльність проявляється у кількості справ, які Ви втілюєте у життя. Коли ви робите багато справ, збільшується ймовірність того, що деякі з речей ви зробите правильно, у потрібний час, у потрібному напрямку.

Наприклад. Якщо ви кидаєте м’яч у кільце нескінченну кількість разів, то збільшується ймовірність того, що ви потрапите в кільце та виграєте.

3 фактор успіху: Енергетика

Енергія є ключовим чинником успіху. Коли бачиш, скільки встигають робити успішні люди, здається, що в них енергії набагато більше, ніж у інших. Практично всі успішні «везунчики» встають рано-вранці. Вони працюють більше годин протягом дня, вони навіть працюють у вечірній час. При цьому у них вистачає енергії і для навчання. Вони інвестують час у розвиток себе, у розвиток свого бізнесу чи кар’єри.

В результаті досліджень доктора Томаса Стенлі, а він та його команда опитали 2500 мільйонерів, 84% мільйонерів, сказали, що стали фінансово незалежними завдяки дисципліні та напруженій праці. Також мільйонери зазначили, що протягом свого життя вони були готові працювати більше і довше, ніж люди, що їх оточують. Тому й досягли успіху.

4 фактор успіху: Особистість

Особистість людини також називають головним чинником удачі. Усі щасливі люди мають спільну рису. Вони, як правило, позитивні та оптимістичні. Вони вміють порозумітися з іншими людьми. У них велика кількість друзів та знайомих у різних сферах життя.

5 фактор удачі: Чесність

Чесність і порядність є найбільш затребуваними та шанованими якостями у житті та бізнесі серед людей. Погодьтеся, що ми всі хочемо дружити та займатися бізнесом із людьми, яким довіряємо та на кого можемо покластись.

6 фактор удачі: Завзятість

Завзятість – якість у людей, яка відрізняє успішну людину від усіх інших. Коли Ви наполегливі, Ви будете готові робити все, щоб досягти своїх цілей. Ви не повернете зі шляху і не зупиніться, коли інші видихнуться і відступлять.

Ви зможете працювати більше і шукати різні шляхи для вирішення завдань та проблем. Ви вчитиметеся, щоб придбати необхідні навички для досягнення мети. Ви читатимете багато книг, слухатимете семінари, відвідуватимете тренінги та курси, поки не отримаєте те, що задумали та тоді точно досягнете цілі

You cannot copy content of this page