fbpx

Як зробити, щоб грoші йшли до вас рікою – пoради бioенeргeтикa

Гроші із зарплати не можна витрачати в день її отримання. Слід почекати одну добу, а вже потім щось за них купувати.

Про це Gazeta.ua розповіла бioeнeргeтик Тетяна Зубова з міста Краматорськ Донецької області.

“Ніколи не витрачайте гроші із зарплати в день її отримання. Гроші зрозуміють, що ви їх не цінуєте, і будуть від вас втікати. Потримайте їх одну добу і вже потім витрачайте”, – сказала вона.

За її словами, гаманець обов’язково має бути із натуральної шкіри.

“Перевагу слід віддати гаманцям коричневого, сріблястого чи фіолетового кольорів. Ні в якому разі не користуйтеся дірявими гаманцями, бо з них дуже швидко йтимуть гроші, а повертатися назад не будуть. Для притягування грошей носіть в гаманці корицю, корінчик хрону або гілочку м’яти”, – додала Зубова.

Вона порадила не зберігати гроші в шафах чи під матрацом.

“Гроші повинні мати свій красивий будиночок. Для їх зберігання купіть великий гаманець хоча б з трьома відділеннями. Розкладіть різні види валют, зберігайте окремо і ніколи їх не змішуйте. Якщо немає змоги купити якісний гаманець, придбайте кілька білих конвертів. На них напишіть “Гроші йдуть до мене з усіх джерел” чи “Гроші до грошей”. Ці прості слова будуть притягувати гроші. Потім покладіть конверти в якусь красиву коробочку. Її можна поставити у сервант чи в сейф. Високо її не ставте, вона має стояти на рівні сонячного сплетіння”, – розповіла жінка.

“Гроші завжди липнуть до людей, які виявляють свою любов до них. Коли рахуєте гроші, розрівняйте і погладьте кожну купюру. З грошима треба розмовляти, тримати їх в руках.

На повний місяць слід витягнути всі гроші, що є в будинку, і влаштувати зі них грошовий дощ. Після таких процедур гроші ітимуть до вас рікою”, – додала Зубова.

You cannot copy content of this page