fbpx
Дозвілля
Як живе дівчинка, яка багатша за свою маму (фото)

Як виглядає життя сучасного мільйонера?

Ти йдеш на роботу, відвідуєш необхідні зустрічі, обговорюєш деталі свого бізнесу, потім ходиш в спортзал, ввечері зустрічаєшся з друзями — а вранці вирушаєш в початкову школу.

Саме так і виглядає розпорядок дня Ізабелли Баретт, яка до своїх дев’яти років має кілька мільйонів доларів.

Ізабелла Барретт ходить в школу і займається бізнесом.

Ізабеллу Барретт (Isabella Barrett) називають «селф-мейд мільйонером,» незважаючи на те, що всі розуміють, що в такому віці самостійно вести бізнес просто неможливо. Та й сама дівчинка не схожа на тих людей, які по-справжньому стурбовані тим, як заробити гроші — Ізабелла просто насолоджується життям і робить те, що їй здається класним. А класним вона вважає носити гарний одяг, зустрічатися з людьми, які обдаровують її компліментами, і розповідати про те, як прекрасне її життя.

Ізабелла часто бере участь у показах мод, показуючи в тому числі і наряди власної лінії.

Слава прийшла до дівчинки, коли їй було всього чотири роки — тоді вона взяла участь у шоу «Малятка і корони». А вже в шість років під ім’ям Ізабелли були організовані лінії одягу і прикрас для дітей. «Найпрекрасніше те, — каже Сюзанна, мама Ізабелли, — що малятку всього дев’ять років, і вона росте так само, як і її капітал. Ми думаємо інвестувати ці гроші, щоб в майбутньому вона могла користуватися ними так само вільно, як і сьогодні.»

Чи справді це все заради грошей? Сюзанна запевняє, що вона, як і будь-яка мама, просто хоче, щоб її донька була щаслива. А нинішнє життя безумовно приносить дівчинці радість. «Це так прекрасно, знати, що всі дивляться на мене. Але це також і велика відповідальність», — говорить про своє життя 9-річна Ізабелла. — «Мої шанувальники люблять мене, вони мені кажуть і пишуть, що я красуня — так що може бути поганого в тому, щоб бути знаменитою?»

Вперше Ізабелла вийшла на подіум в 4 роки.

Торік дівчинка записала дві пісні і тепер мріє стати супер-зіркою.

Історія знає чимало історій про те, як рання популярність зіпсувала життя дітей і буквально позбавила їх дитинства. Для батьків, які вирішили таким чином побудувати своє сімейне життя, дуже важливо знайти баланс між бізнесом і звичайним сімейним життям. Тому Ізабелла, з одного боку, абсолютно щиро вважає себе «успішною бізнес-вумен,» і з іншого боку, як і раніше грає вдома в ляльки і ходить вдень в школу.

Мама запевняє, що рішення жити в світі моди належить самій Ізабеллі. Одного разу зі старшою дочкою Сюзанни трапилося нещастя — друзі сильно побили її, і дівчинці довелося робити операцію по відновленню обличчя. Щоб відновити впевненість у собі, дівчинка стала брати участь у конкурсах краси. Саме блиск шоу і увагу з усіх боків тоді і залучили маленьку Ізабеллу — їй теж захотілося бути, як сестра — бути красивою, бути в центрі свята.

З самого юного віку Ізабелла бере участь у конкурсах краси.

Читайте також:СПОВІДЬ. Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА УБИВЦЮ МОЄЇ МАТЕРІ

Джерело.