fbpx
Саморозвиток
Як вивести плями від жиру з пуховика?

Пуховик – найактуальніший одяг узимку, адже він найкраще рятує від вітру та морозу.

Але від частого носіння пуховик швидко забруднюється.

Одним із найпоширеніших видів забруднення на пуховику є жирні плями. Такі плями на куртці можуть з’явитися випадково під час відвідин кафе, магазину, у транспорті чи навіть вдома.

Найкращим вирішенням тут є повноцінне прання чи хімчистка, але вони мають багато особливостей: дуже часте прання пуховика може зашкодити зовнішньому вигляду цієї речі. Як тоді справитися з жирною плямою в домашніх умовах?

Пропонуємо декілька варіантів.

Харчова сіль. Її потрібно нанести на пляму відразу, як тільки пляма з’явилася. Сіль частково вбирає жир і видалити пляму буде простіше.

Засіб для миття посуду. Тут підійде абсолютно будь-який засіб, що має рідку або гелеподібну консистенцію. Потрібно приготувати концентрований розчин, нанести його на губку, спінити, обробити жирове забруднення і залишити так на декілька хвилин. Потім – видалити піну і змити водою забруднену ділянку.

Мило або пральний порошок. Обидва засоби чудово справляються з жиром. Головне – якісно змити розчин, щоби не залишити білих розводів.

Не забувайте, що будь-яку пляму слід акуратно терти по напрямку від країв до центру, інакше пляма стане ще більшою.

Під час чищення не можна використовувати жорсткі щітки і терти тканину дуже сильно. Також перед тим, як наносити будь-який засіб на пляму, необхідно обов’язково перевірити, чи не змінить куртка колір і фактуру матеріалу. Для цього засіб спочатку треба нанести на внутрішню поверхню пуховика.