fbpx

Як вийти зі стосунків із одруженим чоловіком?

Як вийти зі стосунків із одруженим чоловіком

Гарні романтичні історії про те, що одружений чоловік розлучається з дружиною заради коханої жінки, вони щасливо і довго живуть разом — найчастіше сценарій фільму з хепі-ендом. Насправді ж, стосунки з одруженим — важка ноша, яка лягає на плечі люблячої жінки у вигляді вантажу осудів з боку суспільства, нерозуміння найближчих людей та усвідомлення безвиході ситуації. Як вийти зі стосунків із одруженим чоловіком і чи треба?

Чи можна вийти зі стосунків із одруженим чоловіком?

Відносини з одруженим чоловіком викликають бурю негативних емоцій на адресу «розлучниці»: подруги засуджують, близькі не підтримують і навіть психологи кажуть «кинь його».

Якщо ви в любовному трикутнику 3, 5, 10 і більше років, то швидше за все емоційна залежність та бажання бути разом із чоловіком не дають вам вийти з невільних стосунків. Без підтримки наставника, який не засуджуватиме, вам уже не впоратися — хочеться позбутися болю та почати жити повноцінним життям.

Чоловік вас не тримає, та й не відпускає. Він використовує будь-які маніпуляції, щоб залишити все як є — каже гарні слова, що ви важлива частина його життя, і якби ви зустрілися раніше, то обов’язково були б разом, дарує подарунки і навіть плаче. Найчастіше жінка не висмикує і стосунки повертаються на круги своя.

А чи будете ви без нього щасливі?

Тікати від проблеми — не вихід, проблему треба вирішувати. Якщо ви усвідомили безперспективність спілки і можете безболісно вийти зі стосунків, щоб рухатися далі — це ваш здоровий вибір. Якщо ж ви не уявляєте своє життя без цього чоловіка і не готові його відпускати, але від безвиході наважуєтеся на розлучення, то нічого, крім болю, сліз та страждань, ця історія не принесе. Більше того, ви посилите ситуацію, оскільки відкладете вирішення своєї справжньої проблеми ще кілька років.

Справа в тому, що у кожної жінки, яка вступила у стосунки з одруженим чоловіком, є свої внутрішні причини, чому вона опинилася в любовному трикутнику. Корінь проблеми сягає дитинства чи попередній досвід. Вступаючи в невільні стосунки, ви несвідомо проживаєте батьківський сценарій або копіюєте поведінку мами, або заповнюєте нестачу уваги батька або таким чином біжіть від своїх страхів. Причин може бути багато і вони пов’язані з вами, а не з партнером. Якщо не опрацювати їх із фахівцем, то і в наступних відносинах ваше несвідоме вибере чоловіка, з яким намагатиметься відновити дитячо-батьківський сценарій.

Відносини з одруженим – хороша точка особистісного зростання, для того, щоб прибрати тягар минулого, який щоразу заважає вам прийти до свого жіночого щастя. Так що якщо ви емоційно не можете вийти зі стосунків з одруженим чоловіком — працюйте над собою, ставайте міцнішим і так може бути, що чоловік вибере бути з вами новою або ви зможете безболісно вийти з стосунків, що зжили себе.

Чи правильно я роблю, залишаючись у таких відносинах?

Немає правильного і неправильного — є важливим і неважливим. Якщо ви не уявляєте свого життя без коханого чоловіка і вірите у ваше кохання, тобто сенс вкластися у стосунки.

Живіть так, щоб він усвідомив, яке життя він втратить, якщо не буде поряд із вами. У боротьбі за увагу і можливість бути поруч із коханою людиною, жінка здатна багато на що. Почніть розвиватися, удосконалювати себе у всіх сферах і станьте тією, від якої чоловік не може відмовитися. При грамотному підході до вибудовування стосунків з будь-яким чоловіком, ваша трансформація цілком може призвести до щасливого спільного майбутнього.

Якщо ви не бачите перспективу в відносинах, не впевнені, що хочете бути разом з чоловіком, але сил на рішучі дії не вистачає, то це привід звернутися до фахівця та пропрацювати психологічні причини, які заважають зробити дорослий вибір «піти» або «залишитися», в результаті якого ви у будь-якому випадку будете щасливі.

You cannot copy content of this page