fbpx
Саморозвиток
Як виглядає впевненість у собі?

1. Не бентежить самотність. Може піти до кафе або ресторану самостійно, не відчуваючи при цьому дискомфорту. Не має потреби у розмовах по телефону під час прогулянки. Впевнена в собі людина самодостатня наодинці із собою.

2. Не сковує протилежна стать. Впевнена людина може без незручностей спілкуватися з найефектнішим колегою. Без хвилювання за реакцію та боязкості. Без прискореного серцебиття.

3. Немає проблем у відмові знайомій людині. Може сказати ні, коли не хочеш на щось погоджуватися. Впевнена людина не буде боятися, що вона перестане подобатися комусь через чесне «ні». Може робити це ввічливо і за необхідності давати пояснення.

4. Комфорт із вразливістю. Може легко поговорити про свої переживання, сумніви, невдачі та турботи. Впевнена людина не буде при цьому почуватися слабкою. Вона дозволяє іншим почуватися комфортно поряд із собою — показує, що вона така сама, як і всі — зі своїми «комахами». Це їй плюс, а не мінус.

5. Не потребує стимуляторів. Може зізнатися у почуттях або висловити хвилювання про щось без додаткового “допінгу”. Впевнена людина діє «тверезо».

6. Не боїться просити. Впевнена людина без докорів совісті та его може звернутися по допомогу до інших. Попросити про послугу — нормально. Якщо їй відмовляють, ставиться з розумінням і не ображається.

7. Вибачається. Може визнати свою помилку та вибачитись перед іншим. Впевнена людин знає, що це не слабкість, а сила. Ставить своє его місце, коли справа стосується блага для інших. Така людина об’єктивна та справедлива.