fbpx

Як українці об’єднали всю країну живими ланцюгами: яскраві фото та відео

22 січня 1919 року в Києві підписали акт Злуки Української народної та Західно-Української народної республік. Сьогодні по всій країні на честь Дня соборності українці влаштовували живі ланцюги.

Більше тисячі людей прийшли на береги річки Збруч на межі двох областей – Тернопільської і Хмельницької. Саме тут 98 років тому пролягав кордон між Українською народною та Західно-Українською народною республікою.

Зі сторони Хмельниччини люди несли синій стяг, а з Тернопільщини – жовтий. Символічно на мості два регіони з’єднали їх в український прапор.

Читайте також:ЛІКАРНЯНІ ТА ДЕКРЕТНІ: СКІЛЬКИ ОТРИМАЮТЬ УКРАЇНЦІ В 2017 РОЦІ

Традиційно у День Соборності об’єднують правий та лівий береги Дніпра. У Києві на мості Патони дві колони розтягнули 30-метровий прапор. Цій традиції уже 10 років.

Об’єднували береги Дніпра живим ланцюгом сьогодні і херсонці. Люди приходили на міст цілими родинами.

В #херсон в День соборности #украина символической цепочкой единства объединили два берега Днепра. Больше #фото на www.pik.ua Адрес сайта в директ паблика #chto_v_khersone Подписывайтесь! #kherson #khersoncity #khersonregion #kherson_insta #херсонграм #рекаднепр #соборность #деньсоборностіукраїни #україна #українці #деньсоборності #свято #українаєдина #берегднепра #берег #берегдніпра #лівобережжя #єднання #kherson_people #khersongram #khersoncity

Світлину опубліковано користувачем Что_в_Херсоне (@chto_v_khersone)

А у Харкові у День Соборності співали народних пісень та молилися за Україну. До живого ланцюга біля пам’ятника Шевченку долучилися і військові.


Джерело.

You cannot copy content of this page