fbpx

Як прокидатися раніше на 2 години щодня: чотири поради

Прокидатись зранку – це випробування для більшості людей. Але саме це дозволяє бути більш успішним, як в домашніх справах, так і на роботі. Різко почати прокидатись о шості ранку – мало в кого вийде. А от декілька порад – допоможуть всього за місяць навчитися прокидатись раніше на 2 години щодня, пише 24 канал.

Ні для кого не секрет, що пік продуктивності для людини – це ранок. Дослідження показують, що ті, хто прокидається до 6 ранку аж на 70% більш успішні аніж ті, хто довго ніжиться в ліжку.

Якщо ж ви хочете встигати більше, або просто не ковтати на ходу каву, коли запізнюйтесь на роботу – ці прості правила допоможуть вам привчити свій організм до раннього пробудження.

Лягайте раніше. Без цього правила – ви дійсно не зможете прокинутись о 6 ранку. Якщо ви зараз засинаєте о першій-другій ночі, то почніть лягати спати щодня на 15-20 хвилин раніше. Оптимально – ви повинні засинати до 23. Всі важливі та негайні справи встигайте робити до цього часу, або переносіть частину справ на ранок.

Не спіть з будильником. Якщо ваш будильник під подушкою, то встояти і не перевести його “ще на 5 хвилин” – майже неможливо. Залишайте будильник чи телефон на такі відстані від ліжка, щоб вам потрібно було встати з ліжка. Позбудьтесь звички переводити будильник та вставайте після першого ж дзвінка.

Читайте також: В якій порі денний сон найбільш корисний для здоров’я

Більше музики і світла. Після того, як ви встали з ліжка – увімкніть свою улюблену музику та відкрийте штори на вікнах. Якщо взимку зранку ще темно, то придбайте собі лампи денного світла та вмикайте їх після пробудження. Після таких нехитрих правил – вам не знадобиться навіть кава, щоб підбадьоритись.

Заохочення самого себе. Нехай ранок у вас почне асоціюватись не з поспіхом та недопитою кавою. Вигадайте собі причину, чому варто прокидатися раніше. Наприклад, ви можете дозволяти собі десерт з ранковою кавою лише у тому випадку, якщо прокинетесь раніше. Або читайте цікаву книгу лише зранку. Такі дрібнички будуть додавати стимулу і ви без проблем прокинетесь раніше.

І наостанок. Звичка формується 21 день. Прокидайтеся раніше кожного дня протягом місяця і ви помітите не лише, що вам тепер це буде даватись легше, а те, як зміниться ваше життя.

You cannot copy content of this page