fbpx

В якій порі денний сон найбільш корисний для здоров’я

Сон довжиною до півгодини в денний час позитивно впливає на роботу мозку.

Звичка поспати вдень пов’язана з великим оздоровчим потенціалом, саме до цього висновку прийшли вчені з університету Південної Каліфорнії. В результаті експериментів вони змогли з’ясувати, коли вдень спати найбільш корисними для здоров’я.

Цим благословенним часом виявилося з 15 до 16 годин. Всього 20-30 хвилин відпочинку після трьох годин дня дозволить тобі відновити енергію і активно завершити день. Твоє самопочуття значно покращитися, в цьому впевнені американські лікарі.

Сон довжиною до півгодини в денний час позитивно впливає на роботу мозку. Він допоможе тобі зберегти ясність розуму і жвавість думок в другій половині дня. І, що, важливо, поспавши днем, ти зможеш легше і швидше заснути вночі і краще виспатися. Приказка “сон притягує сон” діє безвідмовно! Здрімни після обіду, ти і не будеш знати, що таке нічне безсоння.

Читайте також: В якій позі сплять подружжя – такі у них і відносини

“Півгодинна дрімота в відрізок часу з 15 до 16 годин дня оптимально підходить для перезарядки самопочуття і виходу на новий виток працездатності. У цей час через природний спад циркадного ритму багато людей починають відчувати сонливість і втрачають пильність, так що, скористайся цим часом з максимальною користю”, – зазначили автори дослідження.

Але вчені попереджають, що більше 30 хвилин в цей час краще не спати, так як сон може перейти в глибоку фазу, і після його завершення тобі буде складно прийти до тями і звільнитися від сновидінь.

Джерело.

 

You cannot copy content of this page