fbpx
Саморозвиток
Як продуктивніше використовувати час, коли нічого не хочеться робити?

Криза, творчий застій, нудьга. Таке буває з кожним із нас. Можна в цей період спуститись до повної апатії, а можна отримати з нього користь. Ось кілька лайфхаків.

Усвідомте свій стан. Скажіть собі, що сьогодні поганий період. І так, це нормально, таке трапляється, і ви маєте право побути в цьому стані. Так ви зможете морально розслабитись і перестати себе заганяти.

Дайте собі час. Наприклад: я зараз на нулі, і пару днів лежу колодою, не картаючи себе за це. Або: беру відпустку, в якій я нікому нічого не винен. Роблю, що хочу. Але потім, через пару днів або за два тижні ви берете себе в руки. Це ваше рішення.

Нагадуйте собі, що ви сповнені сили. Навіть в часі повної апатії пам’ятайте, що всередині вас прихований величезний ресурс. І вам потрібний відпочинок, щоб наповнитися енергією та йти далі.

Запропонуйте мозку ловити інсайти. Просто запропонуйте, не виснажуйте себе нічим конкретним. Спробуйте помічати довкола те, що до цього у вічному кругообігу справ не бачили. А ще питайте себе, чого вам зараз хочеться і чому. Можливо, саме в цей період перезавантаження ви зрозумієте, що настав час змінити свій шлях і зайнятися тим, що вам дійсно хочеться.