fbpx
Саморозвиток
Як перестати турбуватися про те, що про вас думають люди?

З дитинства багато хто з нас виховувався у переживанні, що хтось може подумати про нас щось погане.

У результаті виростають дорослі, які бояться здаватися безглуздими, неправильними, іншими. І це залишає відбиток не лише на поведінці, уподобаннях, виборі роботи — навіть на зовнішньому вигляді.

З цього стереотипу випливає дивовижний парадокс: при всій мірі суспільного осуду будь-яких речей, людям за великим рахунком байдуже один на одного.

Подумайте, як часто ви звертаєте увагу на людей, обмірковуєте їхні дії та слова? Якщо часто, то вам саме час зайнятися власним життям. А якщо ні, то ви є черговим підтвердженням, що людям все одно щодо вас.

Навіть якщо припустити, що ви комусь сильно не подобаєтеся, як це позначиться на вашому житті? Швидше за все, ніяк: навряд чи цей хтось наважиться завдати вам шкоди.

Щоб перестати турбуватися про те, що думають про вас люди, налаштуйте фокус своєї уваги на себе. Займайтеся своїм життям, своїм розвитком, вибудовуйте власні опори та міцну самооцінку.

Можливо, знадобиться пройти курс психотерапії. Але, по суті, досить просто нагадати собі, що переважно всім байдуже на всіх, крім себе. Як би цинічно це не звучало.