fbpx
Перейти до вмісту

Як перестати ревнувати: 4 важливі поради тому, хто занадто підозрілий

Як перестати ревнувати: 4 важливі поради тому, хто занадто підозрілий

Ревнощі – почуття, яке точно не можна назвати приємним. За ним завжди щось стоїть.

Найчастіше у його виникненні звинувачують страх втратити близького, але насправді не тільки він рухає тих, хто демонструє негативні емоції. Причиною ревнощів можуть стати недолюбленість, невпевненість у собі, сумний досвід у минулому, недооціненість. За будь-якого розкладу вона отруюватиме існування, тому ситуацію не варто залишати такою, якою вона є.

З ревнощами варто боротися, її необхідно долати. Робити це можна, користуючись кількома порадами.

Вірити в краще
Якщо партнер захоче заподіяти біль, то ніяка ревнощі не допоможе. Він просто це зробить, його нічого не зможе зупинити. Краще зосередитися на тому хорошому, що відбувається у стосунках, наголосити на позитиві. У разі вдасться отримувати задоволення, а чи не завжди перебувати у напруженому стані.

Думати перед тим, як говорити
Якщо ревнощі далися взнаки, її потрібно проігнорувати. Потрібно згадувати, що чергова бурхлива сцена може призвести до сварки, яка стане кінцем відносин. Якщо цього не хочеться, слід стримати себе, змусити себе промовчати. Поступово самоконтроль стане звичкою, ревнощі за такого розкладу стане не такою вираженою.

Повірити у себе
Якщо причиною ревнощів стала низька самооцінка, то саме з нею потрібно працювати. Необхідно працювати в цьому напрямку, знаходити впевненість у собі, підкреслювати заради цього свої переваги.

У такому разі страх бути покинутим, залишеним не буде таким виразним. Ревнощі ослабне при цьому.

Ніхто і нікому не належить
Людині не варто думати, що в неї на когось є ексклюзивні права. Його партнер може спілкуватися з оточуючими, може підтримувати з кимось стосунки. Слід дозволити цьому мати місце, необхідно дати обранцеві можливість мати різні інтереси. На відносинах у парі це позначиться якнайкраще.

Ці поради будуть корисні будь-якому ревнивцю. З їхньою допомогою він може перестати бути таким.

Позначки:

You cannot copy content of this page