fbpx
Саморозвиток
Як не втратити віри в себе, коли весь світ проти Вас

Наше оточення. Всі ми, незалежно від нашого бажання, більшою чи меншою мірою залежимо від оточуючих. У крайні моменти намагайтеся перебувати серед позитивних і відкритих людей, здатних зарядити Вас оптимізмом.

Наше натхнення. Яким чином оточуючі, які не так сильно зацікавлені у Вашому успіху, як Ви, можуть вірити у Вас, якщо Ви не вірите у себе самі? Це не реально. Замовник ніколи не купить у Вас продукт, якщо розповідаєте Ви про нього невпевнено та з погаслим поглядом. Цей принцип застосовується абсолютно до всього, за що Ви беретеся. Насамперед, повірте в себе і свою справу, або не починайте її взагалі.

Наші цілі. Вам не вдасться досягати цілей і спостерігати схвалення у оточуючих, якщо у Вас немає чіткого розуміння того, що потрібно робити. Мало малювати цілу «картинку», важливо намалювати шляхи її досягнення та Ваші сходинки до успіху.

Наша стійкість. Відступати – доля слабких, а слабкі, як правило, схвалення не викликають. Якщо ви впевнені, що у Вас вийде; впевнені, що знаєте, що робите; впевнені, що треба боротися – отже, потрібно відстоювати свою думку і свою справу. Навіть дуже повільними кроками рано чи пізно Ви дійдете до пункту призначення. Навіть якщо проти Вас насправді весь світ, а не просто кілька заздрісників – не відступайте. І пам’ятайте, що ніхто крім Вас самих на 100% не знає, що є для Вас правильним.

І не забувайте про власне мислення, постійно боріться з депресією та негативом, налаштовуючи себе на позитив!