fbpx
Дозвілля
Як ми нашу Лільку врятували

Я хочу про нашу Лілю розказати. Про найгарнішу дівчину нашого класу. Веснянкувата, рішуча, весела, вона притягувала всіх навколо. І ніхто з дівчат не сердився на неї за те, що перетягувала всю увагу на себе. Бо вона якась була настільки безпосередня, відкрита, що просто неможливо було на неї гніватися.

З однокласниками ми зустрічаємося кожні п’ять років. Ділимося досвідом пережитих років. Нам дуже гарно разом, бо ми опиняємося в часі, де нам було комфортно. Але на наше десятиліття випуску Лілька не прийшла. Що з нею? Де вона? Ніхто не міг на це питання відповісти.

Аж ось одна наша однокласниця Катя випадково зустріла її в іншому місті. Виявилося, живе вона тут. Зі своїм чоловіком, який молодший від неї на вісім років. Щира Лілька, як завжди, все відверто розповіла. Спочатку було дуже гарно. Квіти, подарунки, зізнання. Але згодом зрозуміла, що її чоловік весь час вів нічне життя. Його все місто знало. Та ще й приятелів по чарці було безліч. Згодом він почав рахувати не тільки свої гроші, а й заощадження дружини. Ліля спочатку взялася його витягувати з того бaгнa. Навіть виправдовувала. Мабуть, він невпевнений у собі, нереалізований. Але поступово чоловік загнав дружину в кут. Певно, тому що молодший, почала комплексувати Ліля. І ви б побачили, у що вона перетворилася! Де поділася її краса, її веселий норов!

Тож ми почали рятувати Лільку цілим класом. Один прикинувся міліціонером, виловив того її Михайла, коли він прогулювався у пошуках здобичі містом уночі. Інший – юристом, бо Михайло вже замахнувся і на батьківську хату дружини. Наші дівчата дзвонили йому, пропонуючи провести час. А потім він не радий був тим зустрічам, такий йому влаштували сеанс психоаналізу. А на день народження до Лілі завалили цілим класом. Вона дуже знітилася, а все через те, що ці роки її дуже змінили, вона виглядала на десяток років старіше за нас. Але до зустрічі була вже готова. Ошелешеному Михайлу ми оголосили про розлучення. Він справді злякався такої юрби. А Лілька потроху почала оживати. Минуло вже п’ять років з тих пір. І ось вона вже має сина. Її новий чоловік не хоче навіть чути про когось іншого, тільки про свою дружину. А ми приходимо до неї на день народження. І розігруємо сцену з юристами, міліціонерами, як ото ми робили це з Михайлом.

Тому я хочу сьогодні сказати всім: якщо вам погано, не терпіть, покличте на допомогу друзів. Повірте, вони можуть розв’язати цю ситуацію швидше, аніж ви, бо бачать все збоку, а не зсередини.

Світлана Петрівна, Хустський район

Читайте також: Група крoвi впливає на ризик розвитку ceрцeвo-cyдинниx зaxвoрювaнь – дослідження

Джерело.