fbpx

Як Леонід Черновецький відреагував на інформацію затримання сина в Іспанії

Колишній мер Києва Леонід Черновецький відреагував на новину про затримання сина Степана поліцією Іспанії.

За його словами, про цю новину він дізнався з новин.

“Я відповідально заявляю, що мій син ніколи не займався ніякими справами, які навіть межують зі злочинами! Йому це було не потрібно, оскільки на його рахунках достатньо грошей, які він чесно заробив при продажу банку в Україні!”, – переконує Черновецький.

Також він наголосив, що його син не затриманий. Степан, начебто, перебуває в себе вдома і зараз відповідає на питання поліції.

“Упевнений, що сьогодні до вечора поліція принесе моєму синові вибачення, але оскільки про нього поліція офіційно заявила в пресу, моя сім’я це так просто їм не залишить! Ми висунемо поліції Барселони серйозні позовні заяви, за що ганьблять мого сина повідомлення!”, – обурився екс-мер Києва.

Нагадаємо, раніше зявилася інформація, що іспанська поліція влаштувала обшуки в одному з ресторанів Барселони в рамках операції по боротьбі з фінансовими злочинами. Правоохоронці вже затримали 11 людей. Серед затриманих – син колишнього мера Києва Степан Черновецький. Він разом зі спільниками відмив в Іспанії близько 10 мільйонів євро.

Читайте також:В ІСПАНІЇ ЗАТРИМАЛИ СИНА ЧЕРНОВЕЦЬКОГО – ЗМІ

леонід

Джерело.

You cannot copy content of this page