fbpx

В Іспанії затримали сина Черновецького – ЗМІ

Місцева поліція підозрює його у відмиванні грошей.

У Барселоні в ресторані японської кухні Yubari поліція затримала сина колишнього мера Києва Степана Черновецького. Про це повідомляє El Mundo.

Як зазначається, загалом у рамках операції з боротьби з фінансовими злочинами було заарештовано 11 осіб, серед яких, окрім сина Черновецького, також затриманий і власник закладу – вірменський бізнесмен Арман Маілян.

За даними поліції, підозрювані використовували ресторан, відкритий у 2014 році, для відмивання коштів. За попередньою інформацією управління боротьби з корупцією, йдеться про махінації із щонайменше 10 мільйонами євро, які були інвестовані в купівлю нерухомості. Також зазначається, що було встановлено зв’язок із компаніями, розташованими на Кіпрі і Віргінських островах.

Читайте також: АХМЕТОВ ЗБІДНІВ НА $4,6 МІЛЬЯРДА. ПОРОШЕНКО ПОБАГАТШАВ НА $100 МІЛЬЙОНІВ

Нагадаємо, раніше син колишнього мера Києва Степан Черновецький спростував інформацію про нібито його бізнес в Іспанії.

“Ніякого бізнесу в Барселоні, як і в цілому в Іспанії, у мене немає! Та й взагалі я в принципі нічого не розумію в нерухомості”, – заявив Степан Черновецький. “Більше того, агентство з продажу нерухомості, – ну, якось дрібнувато для мене, враховуючи масштаби проектів, які я вів!”, – говорив він журналістам. Степан Черновецький запевняє, що його ділові інтереси сконцентровані переважно в Україні.

“Всі мої бізнес-інтереси в основному сконцентровані в Україні, і пов’язані вони з інвестиціями в інтернет-проекти; цей напрямок бізнесу цікавить мене найбільше”, – заявляє він. “У мене також є проекти в Росії і в Індії, до речі, найближчим часом я планую відкрити офіс в Індії. Я вірю в майбутнє цієї країни, це величезний ринок з великими перспективами!” – зазначає Черновецький-молодший. Він повідомив, що веде понад 15 проектів, у яких працюють близько 400 осіб, і при цьому 90% з них працюють в Україні.

Джерело.

You cannot copy content of this page