fbpx

Як Кернес гуляв на весіллі доньки російського мільйонера і онука поплічника Каддафі (фото)

21-річна спадкоємиця російського мільйонера Павла Фукса Анастасія вийшла заміж за онука правої руки лівійського лідера Муаммара Каддафі – Масуда Абделхафіда.

Як повідомляє depo.ua із посиланням на life.ru, весілля відгриміло на Лазурному Узбережжі Франції в одному з найдорожчих курортних міст Сан-Жан-Кап-Ферра.

На розкішну віллу були запрошені близькі друзі сімейств, серед яких був помічений мер Харкова Геннадій Кернес.

Серед інших запрошених були Ігор Крутий, Галина Юдашкіна, дієтолог Ірина Почітаєва. Розважав публіку телеведучий Андрій Малахов.

Читайте також: НА ХАБАРІ УПІЙМАНО ПІДЛЕГЛИХ КЕРНЕСА

У білосніжній сукні від французького бренду Zuhair Murad вартістю від $5 тис. Анастасія пройшла до вівтаря, тримаючи під руку свого 44-річного батька Павла Фукса. На пальці у нареченої виблискував великий діамант в декілька карат.

Як зазначає видання, чоловік Анастасії Фукс Масуд Абделхафід виріс у шанованій лівійської сім’ї. У чоловіка є брат Ахмед, бізнес якого пов’язаний з елітною нерухомістю. Дід Масуда і Ахмеда – Масуд Абделхафід (на честь нього і названий онук) був міністром внутрішніх справ і відомим генералом, який служив при режимі Муаммара Каддафі. Співвітчизники називали чоловіка правою рукою і ходячою енциклопедією для глави Лівії. Після смерті Каддафі в 2011 році Масуд втік до Каїра, де через чотири роки в 2015 році помер від хвороби.

kernes-na-vesilli-e1468836666636 vesillya-1-1024x1024 vesillya2-e1468836760823

Джерело.

You cannot copy content of this page