fbpx

Як буде працювати послуга перенесення номерів в Україні

В Українському державному центрі радіочастот (УДРЦ) розповіли, як буде працювати послуга збереження мобільного номера при переході між операторами.

Послуга буде називатися Mobile Number Portability або MNP, передає tehnot.

Суть “міграції” полягає в тому, що можна буде змінювати оператора, якщо не влаштовують послуги або тарифи, залишаючи за собою номер телефона. Для цього потрібно буде з паспортом звернутися до оператора-реципієнта. Послуга буде доступна як для контрактних, так і для абонентів із передплаченим зв’язком. У майбутньому планують запустити онлайн-форму заявки.

Спочатку міграція буде платною. Її вартість встановлюватиме оператор, який буде приймати до своїх лав нових клієнтів. В УДРЦ припускають, що оператори встановлять символічні розцінки за цю послугу. Кошти будуть списуватися з мобільного рахунку.

Перенесення номера буде відбуватися протягом трьох робочих днів або за 24 робочі години. Відлік починатиметься з моменту реєстрації відповідної заяви. Після цього абоненту потрібно буде знову прийти до оператора, на якого він планує мігрувати для того, щоб отримати нову SIM-карту.

До слова, переносити можна номери на мережі всіх шести мобільних операторів – Київстар, МТС Україна (Vodafone), lifecell, Інтертелеком, ТриМоб (Укртелеком) і PEOPLEnet (Телесистеми України).

Читайте також:КОЛИСЬ ЦЕ БУЛО У КОЖНОЇ БАГАТОЇ ЖІНКИ. ЗДОГАДАВСЯ ВЖЕ, ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Джерело.

You cannot copy content of this page