fbpx
Дозвілля
Колись це було у кожної багатої жінки. Здогадався вже, що це таке?

Яких тільки речей не було в минулому!

Буває, дивишся в музеї на експонат і без підпису ніяк не можеш вгадати, для чого ж цей предмет був призначений. І наша сьогоднішня загадка якраз з цього розряду.

Подивися на картинку вище і спробуй здогадатися, що саме на ній зображено. А оскільки з першого погляду все ж складно визначити призначення цього предмета, даємо невелику підказку.

За часів Ренесансу всі жінки мріяли про подібне, а дозволити собі таке могли тільки багаті!

Читайте також:ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ЦЯ КИШЕНЬКА НА ЖІНОЧИХ ТРУСИКАХ: ЦІКАВО ЗНАТИ

Якщо ти так і не здогадався, тоді ще один натяк: перед тобою елемент одягу. Уважно придивись до верхньої його частини, і відразу зрозумієш, що це насправді.

Так-так, це старовинне жіноче взуття на неймовірно високій платформі! Вперше воно з’явилося у Венеції в кінці XIV століття і було створене під впливом «моди» на взуття на платформі з Середньої Азії. Називалися такі туфельки чопіни або цокколи і в епоху Ренесансу були популярні в Європі.

Звичайно ж, ходити на таких ходулях самостійно було небезпечно, але модниць епохи Ренесансу це нітрохи не бентежило. Під час дефіле господиню модного взуття супроводжували слуги, які дбайливо підтримували даму.

Пік моди на чопіни припав на XV століття, але потім їх популярність пішла на спад. А остаточно про них забули лише на початку XVII століття. Саме в цей час цокколи почали носити куртизанки, тому знатні жінки швидко відмовилися від такого взуття.

Втім, мода має властивість повертатися, і в XX столітті цокколи знову стали популярними завдяки дизайнеру взуття Сальваторе Феррагамо. У 1937 році він вперше вразив публіку реінкарнацією чопінів. Втім, у наш час мода на це екзотичне взуття швидко зійшла нанівець…

Читайте також:МЕДИКИ НАЗВАЛИ НaЙНЕБЕЗПЕЧНІШУ ЖІНОЧУ ПoЗУ

Джерело.

facebook