fbpx

Як бoрoтися із зайвою вагою у дитини: поради фітнес-тренера

Якщо в прийомі їжі немає ягід або фруктів, то обов’язково повинні бути овочі.

Професійний тренер Аніта Луценко, яка бере участь в “Танцях із зірками”, поділилася важливими порадами з батьками, пише Лайм

Аніта розповіла, як боротися із зайвою вагою у дитини.

Якщо є зайва вага, то потрібно зробити кілька кроків:

1. Зрозуміти, що це можна виправити, але не за 2 тижні, а за місяць!

2. Прибрати всі солодкі напої: соки, фреші, молочні коктейлі і головне солодку газовану воду і холодний солодкий чай! Пити воду і чай!

3. Перестати їсти запаковані продукти: шоколадки, сухарики, вафлі, цукерки. Або їсти тільки один раз в день і тільки до 14:00. Після цього – неможна!

4. Їсти сніданок, обід і вечерю – нормальний! Обов’язково, інакше організм подумає, що його морять голодом і почне запасати!

5. Якщо в прийомі їжі немає ягід або фруктів, то обов’язково повинні бути овочі!

6. Записатися в групу: танців, скелелазіння, бігу, роликів, плавання- це прискорить процес в 100 разів.

Читайте також: ЗІРКА СЕРІАЛУ “КОЛИ МИ ВДОМА” РОЗПОВІЛА ПРО КОНФУЗ В ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ

«Якщо мама на дієті, а потім на зриві, якщо тато і в помині не вміє віджиматися, то чекати магії і чогось іншого від дітей, як мінімум не логічно! Розвиваємося, стаємо кращими самі, а діти просто повторять!

Традиції харчування всіх поколінь відображаються на чад і це не генетика, це звички. І ніколи не пізно все змінити! У дітей ідеальне відчуття міри, яке батьки з часом збиваю. Діти завжди відчувають, коли вистачить. Ніколи не говорю Міє, з’їж ще », – розповіла Луценко.

Сегодня пишу для тех кому от 8 до 15 лет! Если есть лишний вес, то нужно сделать несколько шагов: ⠀ 1. Понять, что это можно исправить, но не за 2 недели, а за месяц!💪🏻 ⠀ 2. Убрать все сладкие напитки: соки, фрэши, молочные коктейли и главное сладкую газировку и холодный сладкий чай! Пить воду и чай! ⠀ 3. Перестать кушать запакованные всякие : шоколадки, сухарики, вафли, конфеты. Или есть их только один раз в день и только до 14:00. После этого- нет! ⠀ 4. Кушать завтрак , обед и ужин – нормальный!!! Обязательно, иначе организм подумает, что его морят голодом и начнёт запасать! ⠀ 5. Если в приеме пищи нет ягод или фруктов, то обязательно должны быть овощи! ⠀ 6. Записаться в группу: танцев, скалолазания, бега, роликов, плавание- это ускорит процесс в 100 раз ⠀ 🙌🏻☺️👌🏻Ты можешь все! Обещаю! И попроси родителей или подругу/друга помочь тебе😘 ⠀ P.S. Вопрос взрослым. Почему думаете одни дети значительно полнее других?

Публикация от Анита Луценко (@anitasporty)

You cannot copy content of this page