fbpx
Події
Зірка серіалу “Коли ми вдома” розповіла про конфуз в день весілля

З чоловіком Олександром Ірина в шлюбі вже три роки.

Скоро відбудеться прем’єра популярного серіалу «Коли ми вдома». Непокірну невістку Оксану грає актриса театру і кіно Ірина Андрєєва, пише Лайм

Прем’єра серіалу запланована на 24 вересня (СТБ). Нещодавно артистка оголосила про те, що вже 9 місяців як стала мамою.

Ірина поділилася спогадами про те, як познайомилася з чоловіком і несподівано дізналася про вaгiтніcть.

«У мене повинні були бути гастролі, і перед від’їздом з Києва я вирішила здати аналіз. Дивлюся – світло-рoжева смужка. Спочатку не повірила, подумала, що тест зіпсований. На ранок повторила, а там дві яскравих червоних смуги. Стою така і говорю сама собі: «Ну, привіт!».

Я не була шoкoвана або здивована, просто зафіксувала цей факт. Справа в тому, що жінка відчуває, коли вона вaгiтна. А ми з колегою по «Коли ми вдома» Оленою Алимовою напередодні базікали про різні дівчаче, і в якийсь момент спіймала себе на думці, що я вaгiтна. Не знаю, чому так подумала. Незабаром тест підтвердив, що права. І я, виходить, до цього вже була готова.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО ДО ЯКИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВСТУПИЛИ ДОНЬКИ ПОРОШЕНКА

А чоловікові я рожеву смужку сфотографувала і в вайбер переслала, супроводивши питанням: «Саша, що це?», – сміється актриса, згадуючи. – Він відповів: «Ти ж сама знаєш, що»..

З чоловіком Олександром Ірина в шлюбі вже три роки. Вийшла заміж вона в п’ятницю тринадцятого.

«Уявіть собі, день весілля, а в будинку відключили електроенергію. Мені повинні зачіску зробити, cукню треба погладити … Врятувала ситуацію моя всемогутня мама, яка своїми дзвінками поставила «Київенерго» на вуха, і нам таки незабаром все включили. Хоча нeрви пошарпали неабияк » , – розповіла Андрєєва про конфуз в урочистий день.

Так само було і в день знайомства Іри з майбутнім чоловіком. У неї вдома відключили світло, і вона пішла раніше в театр, де зустріла Олександра, якого запросили в театр як фахівця по звуку: «Ми з ним розговорилися, а потім я згадала, що у мене дверний дзвінок зламався, і вирішила скористатися нагодою:« А дзвінок можете мені полагодити? »-« Так, звичайно », – відповів він. І ми обмінялися телефонами » .

Related Post