fbpx

Яблука здатні подовжити життя людини майже на 20 років: вчені

Ніякі банани, груші чи апельсини не можуть зрівнятися у корисності з яблучком!

Хто б міг подумати, що такий звичний фрукт, як яблуко, здатне буди надкорисним для нашого організму і так позитивно впливати на наше життя, його тривалість!

Вчені з Великобританії запевняють – лише яблуко володіє неймовірними властивостями, які здатні подовжити життя людини в середньому на 17 років! Вживання яблук позитивно впливає на стан організму і його здоров’я, що значно збільшує шанси прожити набагато довше.

Масштабне дослідження-експеримент показало, що щоденне вживання свіжовичавленого яблуневого соку чи куштування свіжих яблук дуже корисне для серцево-судинної системи людини, зміцнює імунітет, що і є причиною довголіття. За словами британських дослідників, яблука мають дуже багато корисних властивостей, якими не володіє жоден інший фрукт. Зокрема, мова йде про високий вміст епікатехіну поліфенолу в фрукті, який надає омолоджуючий ефект на весь організм, позитивно позначається на роботі судин і серця.

Читайте також:ВІДПОЧИНОК ЗАКОРДОНОМ ПОДЕШЕВШАЄ НА ТРЕТИНУ – ТУРОПЕРАТОР

На думку експертів, жоден інший фрукт не дасть такого омолоджуючого ефекту, як яблука, і навіть в давнину люди знали про це. Слов’яни вирощують яблука дуже давно і існує вираз «молодильні яблучка», яке повністю підтверджує висновки, зроблені вченими. Для молодості досить вживати всього пару яблук в день.

Джерело.

You cannot copy content of this page