fbpx
Дозвілля
Відпочинок закордоном подешевшає на третину – туроператор

У вересні тури в Туреччину та Арабські Емірати подешевшають на третину. Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла Олена Циганок, директор компанії “Тур-Бонжур”.

“У вересні починається оксамитовий сезон у Туреччині. Тут комфортно до жовтня. У вересні тури в цю країну дешевшають, бо починається навчальний рік і туристів меншає. Тури дешевшають на 20-30%. У вересні вигідно їхати також в Об’єднані Арабські Емірати. Там сезон починається в жовтні. Тоді ціні піднімуться на третину. У вересні в ОАЕ вже не так спекотно, як влітку. Ціни на відпочинок дешевші на третину”, – каже експерт.

У вересні тижневі тури в Туреччину у чотиризірковому готелі коштують 5-8 тис. грн. Тиждень в Об’єднаних Арабських Еміратах обійдеться у 9-10 тис. грн.

“Дешевшають тури в Шрі-Ланку та Таїланд. У вересні там теж зараз мало туристів. Закінчується вологий сезон. Піднімуть ціни в середині жовтня. Восени стає дорожчим відпочинок у Єгипті. Там починається сезон”, – коментує Олена Циганок.

Тури Україною восени не дешевшають. Туроператори переорієнтовуються.

Читайте також:ТЕЛЕФОННІ ДЗВІНКИ МІЖ РІЗНИМИ ОПЕРАТОРАМИ ПОДЕШЕВШАЮТЬ

“Восени замовляють автобусні тури з екскурсіями. Найпопулярніші – на Львівщину та Закарпаття. Зараз такі коштують від 1000 до 1500 гривень. В середині літа перевізники підняли ціни на свої послуги, бо подорожчало пальне. Ціни збільшили на 15%”, – коментує менеджер з туризму Яна Витріщак.

Джерело.

Реклама