fbpx
Дозвілля
“Я вже наплакалась, виплакала все”-, Регіна Тодоренко розлучилася зі своїм хлопцем

На сторінці Регіни Тодоренко в соцмережі часто можна зустріти фразу “дорога – мій дім”. Аеропорти та міста в її житті змінюються з неймовірною швидкістю. Іноді ніколи просто озирнутися. Що вже говорити про життя особисте.

Про зміни у особистому життя телеведуча розповіла виданню “КП в Україні”.

– Регіна, що у тебе за обручка на безіменному пальці? – Це просто кольцо.

– Ну, з огляду на твої стосунки з Микитою Трякіним, виникає природне запитання. – … з яким я розлучилася. Так що це просто перстень, який наліз на єдиний палець (сміється).

Читайте також: “Моя мама ледь не втратила свiдомість, коли побачила це фото”: Регіна Тодоренко кардинально змінила імідж(фото)

– Стоп! Гаразд, перстень. Що з Микитою? – Я просто-напросто переподорожувала. Нам обом стало складно. Для відносин потрібно хоча б час від часу бачитися.

– У тебе на очах сльози? – Сльози (посміхається). Я вже наплакалась, виплакала, Слава Богу, все в порядку. Ми з Микитою друзі. У нас все добре, ми разом працюємо. Так буває. Може, ми просто більше друзі, ніж кохaнці.

– А хто був ініціатором або це обопільне рішення? – Це було обопільне рішення. Ну куди вже далі? Жінка бігає по Амазонії, а він працює в студії. Ти приїжджаєш кожен раз як моряк: “Привіт, мене Регіна звуть. Пам’ятаєш!” Відвикаєш, зв’язок втрачається. Просто біоритми стають іншими. Але я вірю, що буде щось нове, добре, світле.