fbpx

Я вважаю, що чоловік, який любить свою маму, знає, як по-справжньому любити жінку. Такого чоловіка виховували правильно. Мені потрібен такий чоловік

Мені потрібен чоловік, який любить свою маму.

Чоловік, який любить свою маму – лагідний, добрий, терплячий, не соромиться підійти до неї і міцно обійняти.

Я завжди любила емоційних хлопців, тих, які вміють відчувати, любити і не соромитися цього. Я вважаю, що такі чоловіки найкращі. Мені потрібен такий чоловік.

Чоловік, який любить свою маму, хто він?

Ви завжди можете помітити його. Він той, хто найдовше чекає біля знака зупинки, пропускаючи всіх першим. Він той, хто відчиняє двері кав’ярні для пари, яка стоїть за ним. Він той, хто посміхається всім і допомагає стареньким з їхніми сумками з продуктами і зав’язує випадкову розмову з людиною, яка стоїть біля нього.

У чоловіка, який любить свою маму, ніжна душа і велике серце. І він дуже добрий. Він той, хто думає про інших, і завжди думає про свою маму.

Він не боїться поцілувати її або подзвонити, щоб просто запитати, як пройшов її день. Він без вагань вносить її в свої плани або розповідає їй історії, які змушують її сміятися.

Коли у неї День народження, він засипає її дзвінками, повідомленнями та подарунками. Він не нехтує нею через відстань чи вік. Можливо, вона більше не піклується про нього, але це не означає, що вона не думає про нього.

Я вважаю, що чоловіки, які люблять свою маму, знають, як по-справжньому любити жінку. Такого чоловіка виховували правильно. Його виховувала любляча жінка.

Жінка, яка в чомусь його балувала, а в інших випадках кидала виклик. Жінка, яка навчила його любити і поважати. Жінка, яка показала йому, як правильно поводитися з тими, з ким будуєш стосунки. Жінка, яка виховала його, щоб він став хорошою людиною.

Чоловік, який любить свою маму – ніжний і добрий, вдумливий і турботливий. Якщо він поважає свою матір, то буде поважати і жінку, з якою зустрічається.

Він цінує жінок у своєму житті, піклується про них, він – справжній чоловік.

Чоловік, який любить свою маму, не лякається своїх емоцій, проявляє свою прихильність, щоб показати жінкам у своєму житті, що він піклується.

Це той тип чоловіка, в якого я хочу закохатися – той, хто любить відкрито і огортає свою матір любов’ю. Я би хотіла зустріти такого чоловік, тому що так само він полюбить і мене.

І я також полюблю його відразу. Я буду плечем, на яке він може спертися, жінкою, яка надійна й сильна, поруч із жінкою, яка його виховала. Я буду жінкою, гідною його поваги. Я буду жінкою, яка цінує його.

Я буду жінкою, яка ідеально вписується в його життя і цінуватиме його за те, що він турботливий і добрий.

Він – хороша людина. І я впевнена, що зможу стати його хорошою дружиною.

Маріса Доннеллі
Переклад з англійської Галини Андрусів

You cannot copy content of this page