fbpx
Події
Я щасливий … Знайдено рукописну автобіографію Сергія Чібаря (фото)

Цього літа один з найяскравіших і найталановитіших учасників проекту «МастерШеф» – провідний і кулінар Сергій Чібарь – помер від інсульту .

Для його рідних, близьких, колег і шанувальників ця новина стала справжнім шоком , адже він був ще дуже молодим. Коли після участі в «МастерШеф» Сергія Чібаря запросили на роль ведучого в проект «Неймовірна правда про зірок» , він написав від руки автобіографію для свого профайла.

Якимось дивом ці листи збереглися – в них відчувається дух молодої людини, який багато і важко працював, щоб отримати заповітну посаду на кращому телеканалі країни.

Сайт СТБ вирішив опублікувати автобіографію Чібаря як нагадування всім нам про те, що життя може обірватися в будь-який момент, а значить, потрібно цінувати кожен день так, ніби він останній, – як це завжди робив Сергій, заряджаючи оточуючих своєю енергією, гумором і оптимізмом .

Читайте також:ПІСЛЯ ТРАГІЧНОЇ ВТРАТИ ВСІХ ТРЬОХ ДІТЕЙ, ЦЯ РОДИНА ДІЗНАЛАСЯ, ЩО ТАКЕ ЧУДО (ФОТО)

З перших днів життя Господь, схилившись над колискою, сказав устами бабусі: «Буде жити, буде щасливий».

Краща школа, кращий одяг, іграшки. Ідеальний атестат. Заслуга бабусі Ліди, мами Наталі, татка Гени, дідуся Кузьми. Ідеальний порядок у всьому. Дисципліна. Гарний приклад. Все це матуся і татусь! Лідія Леонідівна і Кузьма Талімоновіч. Мій головний скарб! Скарб! Сім’я, близькі.

13717218_517432815124739_8145136941031320054_o

Читайте також:В УКРАЇНІ ПОВЕРТАТИМУТЬ ГРОШІ ЗА “СЕРЦЕВІ” ЛІКИ

Встаючи вранці, лягаючи ввечері – в голові одне. Телебачення. Я – телеведучий. Школа, після Університет культури і мистецтв. Київська школа телебачення. І робота, робота, робота. І ось – золота путівка. Лідер українського мовлення – проект СТБ «МастерШеф». Команда мегапрофессіоналів, чарівний кран! Круто!

Телебачення – це колосальна праця! Дисципліна! Бездоганна внутрішня організація. Успіх телеведучого – це успіх його команди, людей, професіоналів, які люблять свою справу. І ти – стрижень цієї команди! Екран не терпить профанів, глядач не терпить брехні!

Моє життя – це телебачення! Моя робота – це я. Я щасливий …

fiKZuujFdJU

3LAUX-aXl5k

UHhsZvrssCc

Джерело.

Реклама