fbpx

Я пробачив зраду, полюбив нерідну дитину, але наступне мене вибило з колії

Я одружився на своєму першому коханні і прожили ми разом 20 років. Довго не могли зaчати дитину, а коли це сталося, були щасливі всі. Але пройшло 12 років, стpaшна правда відкрилася, але все вийшло зовсім не так, як я хотів…

Що довго мусолити? Дізнався я про те, що дружина мені зpaджувала і син не від мене. Як дізнався? Так прийшов той мужик, з яким вона 11 років тому погулювала прямо до нас додому і виклав все. Сказав, що довго мовчав, думав пройде у нього любов, але любов не пройшла і він хоче щоб вона залишилася з ним.

Я стримався, хоча вбuтu його було першим бажанням, але поспілкувалися ми втрьох, у дружини була icтерика – вона кидалась на нього з кyлаками, кричала. Але врешті-решт, вигнала його, з побажанням здoxнути і більше сюди не повертатися, впала переді мною на коліна і в усьому розкаялася. Звичайно я від цієї новини відходив довго, проте сім’ю вирішив не руйнувати, 20 років це вам не кіт наплакав, мене все влаштовувало, сина я люблю, мені все одно чий він.

А через тиждень прийшов син зі школи і прямо з порога запитав – Так я не твій син? Виявляється ця свoлoта, яку треба було вбuтu, пішла в школу до сина і розповіла, що насправді він його батько, а не я. Довелося нам знову втрьох, але тепер уже по-сімейному, поспілкуватися. І знаєте, що я почув від сина?

Читайте також: Мій чоловік живе на 2 сім’ї!

– Добре, що ти не мій батько, я завжди це знав, я зовсім на тебе не схожий і всі твої методи виховання (так, я строгий батько), як і ти – мені ненависні. Я зовсім тебе не люблю і хочу, щоб мама від тебе пішла.

Дружина почала плакати, вмовляти сина, я застиг, якщо чесно. А він пішов до себе в кімнату і ось уже тиждень з нами не йде ні на який контакт. Я тепер почуваюся якоюсь ганчіркою і виpoдком. Виходить, що якщо б вигнав їх, то син був би тільки щасливий. Але ж я простив дружину і прийняв його, як рідного.

Джерело.

You cannot copy content of this page