fbpx
Події
“Я не сяду, не переживайте. Ви сядете. Будете відповідати”,- нардеп у Раді вихопив із рук і забрав мобільний телефон у журналіста

Нардеп з депутатської групи “Воля народу” Олександр Пономарьов у кулуарах Верховної Ради вихопив із рук і забрав мобільний телефон у журналіста. Пономарьов вихопив телефон у кореспондента Івана Марусенка, коли журналіст знімав на камеру телефона коментар нардепа, повідомляє Цензор.НЕТ, передає “Еспресо”.

Вчора нардеп Сергій Соболєв (“Батьківщина”) розповів про схему закупівлі машинного мастила для вiйськ, яке могло призвести до поломки техніки. Він процитував рішення суду, згідно з яким постановляється вилучити всю документацію у компанії “Агринол”, власником якої є народний депутат Пономарьов.

Пономарьов у кулуарах Ради підійшов до Соболєва і почав щось йому емоційно розповідати. Соболєв попросив Пономарьова почекати, поки він відповість на запитання журналістів. Після цього кореспондент почав знімати на відео розмову двох депутатів у кулуарах Ради на підвищених тонах. Зйомці перешкоджала помічниця Пономарьова, намагаючись перекрити огляд для об’єктива камери.

Як повідомляє видання, після цієї розмови із Соболєвим Пономарьов почав емоційно обзивати журналістів “журналюгами”. Він став звинувачувати журналістів, що вони нібито підглядають за приватною бесідою і в якийсь момент вихопив телефон із рук кореспондента.

Читайте також: “Дефолт або підвищення ціни на газ”: Україну поставили перед непростим вибором

Також Пономарьов вихопив ще один мобільний телефон у іншого журналіста і поклав його собі в кишеню. Пономарьов почав звинувачувати журналістів у провокації, а також звернувся до охорони Ради з вимогою вигнати журналістів з будівлі парламенту.

“Я не сяду, не переживайте. Ви сядете. Будете відповідати. Я не знаю, де ваш телефон”, – заявив журналістам Пономарьов, намагаючись вихопити і третій мобільний із рук журналіста.

У підсумку Пономарьов вийняв з кишені обидва телефони і повернув їх журналістам.